arama

Yaban Mama Fiyatları

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin
 • 1 Yıldız
  Loading...

Yaban Mama Fiyatları

Yaban Mama Fiyatları

Ev de hayvan bakımı sayısı sürekli artış gösterdiği için kedi köpek maması üreten firmaların da sayısı düzenli olarak artış gösteriyor. Bu firmalardan biri Yaman Mama firmasıdır. Yaban mamanın öbür markalardan bir farkı vardır. Türkiye ve çevresinde yaşayan köpeklerin beslenme şekillerine ve bu köpeklerin özelliklerine göre mama üretimi yapmaktadır. Dünyada ki en kaliteli mamalar ile aynı kaliteye sahip bir mama markasıdır. Yaban köpek maması üreticisi firmanın ürün çeşidi çok fazladır. Burada sadece bunların bir kısmının özellik ve fiyatlarından bahsedebiliriz.

Köpek mamalarının içinde tahıl bulunmayanları daha sağlıklı ve kaliteli bir mama çeşididir. Yaban mamanın ürettiği N & D Kuzu Yaban Mersinli Tahıl içermeyen köpek maması yetişkin köpekler için kullanılan bir mamadır. Bu mamadan satın almak istediğiniz de 12 kg’ lık bir pakete 274, 99 TL fiyat ödemeniz gerekmektedir. Yetişkin köpeklerin ihtiyaç duyduğu tam ve dengeli bir mamadır. Mamanın içerdiği karbonhidrat miktarı azdır. Taze etten üretilmiş olup protein miktarı yüksektir. Dengeli ve yeter miktarda vitamin ve minerallere sahiptir. İçeriğinde % 26 oranın da kemiksiz kuzu eti bulunur.

N & D Kuzu Eti & yaban mersini büyük ırk yetişkin köpek maması içeriği sayesinde büyük ırklara ait yetişkin köpeklerin tüm besin ihtiyacını karşılamaktadır. Tahıl içermez ve 12 kg’lık paketi de alabileceğiniz satış fiyatı 316, 97 TL’dir. İçerisinde % 70 Premium düzeyde hayvansal içerik vardır. Kuru Mamadır.

Köpeğinizi eğitirken verdiğiniz komutları yerine getirdiğin de ödül verirseniz daha kolay eğitirsiniz. Bunun için de yaban köpek maması firmasının özel olarak ürettiği 8 in 1 Geyik & Yaban mersini köpek ödülü 100 gr olan paket ve içinde 8 adet vardır. Bu ödül paketinin fiyatı 4, 86 TL’dir.

N & D tahılsız yaban domuzu & elma minik ırk yetişkin köpek maması da 2, 50 kg ağırlığında ki paketler de olmak üzere 87, 76 TL fiyata satılmaktadır. Kemiksiz yaban domuzu etinden üretilmiştir. % 40 ile % 60 oranları arasın da karbonhidrat içeren bir mama çeşididir. Küçük ırktaki yetişkin köpekler için üretilmiş bir mama çeşididir.

Yaban mama fiyatları sıralamasına devam eder isek, N & D Düşük tahıllı kuzu etli ve yaban mersinli orta ırk yetişkin köpek maması da 12 kg’lık paketler halinde alarak, 188, 00 TL fiyata sahip olabileceğiniz bir mama çeşididir. Kuru bir mama çeşididir. İçeriğinde % 20 taze kemiksiz kuzu eti, % 18 kurutulmuş kuzu eti ve bunların yanında tahıl olarak az miktarda kılçıksız buğday ve yulaf kullanılmıştır. Çeşitli vitaminlere sahip bir mamadır. köpeğinize vereceğiniz mama miktarı köpeğinizin durumuna göre ayarlayabilirsiniz. Fakat köpeğinize mama verirken yanında içme suyu da vermeyi ihmal etmeyin.

Yaban Mama Fiyatları

Tahıl içermez. Yaban domuzu ve elma kullanılarak üretilmiştir. Köpekler de şeker ve obezite rahatsızlıklarını önlemek amacı ile formüle edilerek üretilmiştir. İçeriğinde bulunan meyve ve sebzeler sayesinde yeteri miktarda vitamin ve mineral oranına sahip bir mamadır. Tamamen tahılsız olma özelliğinin yanında da karbonhidrat değeri de azdır. Yüksek protein değerine sahiptir. Lezzet seviyesi olarak köpeklerin sevdiği damak tadında üretimi yapılmıştır. Yaban mama köpek maması firması İtalyan marka bir köpek maması üreticisi firmadır.

 • Cevriye
  12 ay önce

  Uzun yıllar yetişkin yaban mama kullandım.Sipariş vermek istiyorum iletişim kuracağım bir adres telefon bulamıyorum.

  18
  yorum beğen