arama

Wildfield Domuz Etli, Tavşanlı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Wildfield Domuz Etli, Tavşanlı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması

Wildfield Domuz Etli, Tavşanlı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması köpeğiniz için maksimum düzeyde protein ihtiyacının karşılanması amacıyla tasarlanmış yapısında tavşan ve domuz eti gibi av hayvanlarının etleri ile hazırlanmış bir mama özelliği taşımaktadır. Yapısında yüksek protein bulundurmasından dolayı yetişkin küçük ırk köpeklerinizin ihtiyacı olan protein ihtiyaçlarının karşılanarak daha enerjik ve kuvvetli hale gelmesini sağlamaya yardımcı olmaktadır. Karbonhidrat desteği ile küçük ırk köpeklerinizin yüksek enerji ile daha sağlıklı hale gelmesini sağlamaktadır. Ayrıca Wildfield Domuz Etli, Tavşanlı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması fiziksel aktivite zorluğu çeken köpeklerinizin yeterli seviyede ki enerji ihtiyacını karşılaması amacıyla tasarlanmış olmasıdır.

 

– Wildfield Domuz Etli, Tavşanlı Yetişkin Küçük Irk Köpek Mamasının içeriğinde hangi besin öğeleri bulunmaktadır ?

 

Wildfield Domuz Etli, Tavşanlı Yetişkin Küçük Irk Köpek Mamasının içeriğinde av hayvanlarından sağlanan yüksek amino asit bileşenleri yanı sıra kalitelidir. Proteinler ile gelişimin yüksek seviyede tutulması ve aynı zamanda yapıcı ve onarıcı fonksiyonların üst seviyede tutulması amacı taşımaktadır. Lifli yapısı ile bağırsak ve mide sorunlarının oluşmasını önleyerek var olan sindirimdir. Sorunları da çözme de maksimum yarar sağladığı görülür. Mineral ve Vitamin yapısı bakımından zengin olan Wildfield Domuz Etli, Tavşanlı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması günlük ihtiyaçların sağlanması bakımından köpeğinizin kas ve kemik dokusunu güçlendirmeye yardımcı olur.

 

İçindekiler : % 37 kurutulmuş domuz eti, kurutulmuş muz, % 5 kurutulmuş tavşan eti, bezelye kurusu, hidrolize edilmiş tavuk proteinler, tavuk yağı, somon balığı yağı, yonca otu kurusu, kuru öğütülmüş ringa balığı, bütün ve kuru tüm yumurta, maya, kuru hindiba, keten tohumu yağı, meyve şekerleri, ıspanak, yeşil çay, papatya, meyan kökü, çoklu trigosakkarit şekerler, rezene, kuşburnu, adaçayı, hodan, nane, böğürtlen, ahududu, mojave yuka, % 0.04 glukazamin enzimi,

 

Besin değerleri : % 36 protein, % 17 ham yağlar, % 6 ham kül bileşimi, % 3.6 ham lif bileşenleri, % 8 nem, % 1.6 kalsiyum, % 1.35 fosfor

 

– Wildfield Domuz Etli, Tavşanlı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması içeriğinde bulunan besin öğeleri köpeğinize ne gibi faydalar sağlar ?

 

Wildfield Domuz Etli, Tavşanlı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması içerisinde çok sayıda amino asit, amino asit elzemleri, kaliteli ve güçlü proteindir. Karbonhidrat, lif bulundururak yetişkindir. Küçük ırk köpeklerinizde beslenmeyi maksimum derecede sağlıyaraktır. Köpeğinizin daha sağlıklı hale gelmesine yardım etmektedir. Bitkisel içerik yapısı oldukça kuvvetli olan Wildfield Domuz Etli, Tavşanlı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması köpeğinizin fiziksel gelişiminin yanısıra ruhsal olarakta rahatlamasını sağlamaktadır. Adzçayı, papatya, rezene gibi bitkiler köpeğinizin ruhsal olarak rahatlatırken Yeşil çay ve ahududu gibi bitkilerdir. Köpeğinizin antioksidan yapısını güçlü tutmaya yardımcı olacaktır.

 

– Wildfield Domuz Etli, Tavşanlı Yetişkin Küçük Irk Köpek Mamasını neden ve niçin tercih etmeliyim ?

 

Wildfield Domuz Etli, Tavşanlı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması köpeğinizin fiziksel gelişiminde rol oynacağı gibi ruhsal olarakta destekleyen bileşenlere sahip son derece lezzetli, köpeğinizin iştahla yiyebileceği bir mama olarak öne çıkmaktadır. Yüksek ve kalitelidir. Protein yapısı sayesinde protein ihtiyacını tamamen karşılarken, lifli yapısı sayesinde sindirebilirliği oldukça kolaydır.

 

Wildfield Domuz Etli, Tavşanlı Yetişkin Küçük Irk Köpek Mamasını kuru ve nemsiz ortamlarda saklayınız. Kuru mama olarak veriniz. Taze su ile birliktedir. Köpeğinize sunun. Son Kullanma Tarihi geçmeden tüketmeye özen gösterin.

Wildfield Domuz Etli, Tavşanlı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması

Wildfield Domuz Etli, Tavşanlı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması sizi ve köpeğinizi mutlu eder.