arama

Wildfield Çiftlik Tavuklu, Ördekli Ve Yumurtalı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Wildfield Çiftlik Tavuklu, Ördekli Ve Yumurtalı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması

Wildfield Çiftlik Tavuklu, Ördekli ve Yumurtalı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması içeriğinde bulunan zengin ve yüksek bileşenli amino asit ve proteinler sayesinde yetişkin küçük ırk köpeğinizin beslenmesini düzene sokarak, gelişimini desteklemesinin yanı sıra zengin potasyum kaynağı ile su ve mineral dengesinin sağlanmasına yardımcı olacaktır. İçeriğinde bulunan yağsız kaliteli tavuk ve ördek eti ile sindirimi kolaylaştırılmış diğer proteinlerin sindirimin de köpeğiniz herhangi bir sıkıntı yaşamayacaktır.

Karbonhidrat yapısı ile köpeğinizin ihtiyacını tam anlamıyla sağlayan Wildfield Çiftlik Tavuklu, Ördekli ve Yumurtalı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması lezzetli bir kuru mama olması sebebiyle köpeğiniz tarafından iştahla yenilecektir. İçeriğinde aynı zaman köpeğin ruhsal aktivitelerini düzenleyecek ve köpeğe mental anlamda rahatlık sağlayacak olan bitki ve meyve özleri mevcuttur. Stres durumu yaşayan köpeklerin stresini azaltması için bu mamanın içeriğinde bulunan rezene ve papatya size bu konuda yardım sağlayacaktır. Wildfield Çiftlik Tavuklu, Ördekli ve Yumurtalı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması içeriğinde özel olarak kurutulmuş ringa balığıdır. Proteinleri ile köpeğinizin büyüme ve gelişmesinin yanı sıra sağlıklı bir yaşam sürmesine olanak sağlamaktadır. Lifli yapıya sahip olan Wildfield Çiftlik Tavuklu, Ördekli ve Yumurtalı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması sindirim sıkıntısı yaşayandır. Köpeklerinizin bağırsak faaliyetlerini düzenlemeye de yardımcı olacaktır.

 

– Wildfield Çiftlik Tavuklu, Ördekli ve Yumurtalı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması içeriğinde ne gibi besin maddeleri bulunmaktadır ?

 

Wildfield Çiftlik Tavuklu, Ördekli ve Yumurtalı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması içeriğinde yüksek ve kaliteli proteinlerin yanı sıra çeşitli karbonhidrat, mineral vermiştir. Protein barındırmaktadır. Lifli yapısı mevcut olan bu mama içerisinde bitki özleri ve meyve özleri bulundururak gerekli olan fruktoz şekeri ihtiyacını karşılamaya da yardımcı olmaktadır.

 

İçindekiler : tavuk eti ( % 42 ), bezelya kurusu, muz kurusu, tavuk yağları, ördek eti kurusu ( % 6), hidrolize tavuk proteinleri, kurutulmuş yonca yaprakları, somon balığı yağları, kuru ringa balığı eti, bütün kurutulmuş yumurtalar ( % 1 ), maya, kuru hindiba posası, sodyum klorür, monosodyum fosfat, keten tohumu özü yağı, ( % 0.04), fruktoz şekerleri, oligo sakkarit şekerleri, elma, nar, balkabağı kurusu, yeşil çay, ıspanak, papatya, hodan, domates,meyan kökü kurusu, kuşburnu, adaçayı,rezene, nane, glukozamin, ahududu, böğürtlen, mojave yuka.

 

– Wildfield Çiftlik Tavuklu, Ördekli ve Yumurtalı Yetişkin Küçük Irk Köpek Mamasının içeriğinde bulunan besin maddelerinin köpeğime ne gibi faydaları bulunmaktadır ?

 

Wildfield Çiftlik Tavuklu, Ördekli ve Yumurtalı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması içeriğinde bulunan besin maddeleri yüksek ve kaliteli protein kaynaklı olup bu proteinlerdir. Kümes hayvanı etlerinden ve deniz ürünlerinden olandır. Somon ve ringadır. Balığı etinden elde edilmektedir. Protein ihtiyacını fazlasıyla karşılayan bu mama, aynı zamanda karbonhidrat ile yüksek enerji sağlamaktadır. Yapısında ki mineral ve vitaminler ise gelişimi sağlayıcı önemli elzemlerdir.

 

-Wildfield Çiftlik Tavuklu, Ördekli ve Yumurtalı Yetişkin Küçük Irk Köpek Mamasını neden ve niçin tercih etmeliyim?

 

Wildfield Çiftlik Tavuklu, Ördekli ve Yumurtalı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması köpeğinizin fiziksel gelişimini tam anlamıyla destekleyen bir mamadır. Enerji bakımındandır. Yüksek seviyede olan bu mama köpeğinizin gerekli enerjisini düzenli beslenme ile karşılar. Bitki özleri ile çeşitli sağlık sorunlarının giderilmesi ve önüne geçilmesi açısından bu mama oldukça etkilidir.

Wildfield Çiftlik Tavuklu, Ördekli Ve Yumurtalı Yetişkin Küçük Irk Köpek Maması

Wildfield Çiftlik Tavuklu, Ördekli ve Yumurtalı Yetişkin Küçük Irk Köpek Mamasını kuru ve nemsiz ortamlarda ambalajı açıldıktan itibaren saklayabilirsiniz.Son kullanma tarihi geçmeden kullanılması gerekir.