arama

Viyo Reinforces Puppy Yavru Köpekler İçin Gıda Takviyesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Viyo Reinforces Puppy Yavru Köpekler İçin Gıda Takviyesi

Hayvan bakım ve yemekleri evcil bir hayvan yetiştirmede oldukça önemlidir. Yavru köpekler ve benzeri hayvanları sağlıklı beslemek, normal bir insan yavrusunu beslemekten daha zahmetli bir iştir. Yavru köpekler bazı besinlerden kötü etkilenebilirler. Şimdi öncelikli olarak sizlere yavru köpeklerin beslenme gelişimindeki sağlık bozucu etkenleri belirtelim.

 

Yavru köpeklerin besin aldığı yiyeceklerde zararlı bir çok etken madde vardır. Bunların genelini açıkça belirtmek gerekirse; besin değerlerinin yapay kaynaklardan yapılması, karbonhidrat miktarının fazla olması, glisemik indekslerin yüksek olması, yapay tatlandırıcılar, kanatlı proteini, sentetik ürünler, buğday, pirinç, arpa,sorgum,mısır, bitkisel protein, animal digest gibi ve bir çok şekilde gereksiz ve sağlıksız besinler köpeklere verildiğinde köpeklerin gelişimi ve besin kaynakları dengesi bozulmuş olur. Bu şekilde köpeklerin büyümesi ve hastalanması kaçınılmaz olacaktır.

 

Köpeklere bilinçsiz bir şekilde bakacak olan kişiler genellikle çocuklarına oyuncak alır gibi yavru köpek alan ebeveynlerdir. Anne ya da baba çocuklarına yavru köpek aldıklarında bakımı ve beslenmeyi düşünmeden aldıklarından köpeklerin büyüme safhasında olduğu dönemlerde küçük canlılara büyük bir hasar verdiklerinin farkına varmazlar. Oysa ki veteriner hekim Mehmet Arslan hayvan bakıcılarına, hayvanlarına çocuklarından daha özenli bir biçimde bakmalarını tavsiye etmektedir. Hayvanlara bakan kişi gelişim düzeyinde çok çok önemli yere sahip olan beslenmeye dikkat etmelidir.

 

Şimdi sizlere viyo reinforces puppy gıda takviyesinin köpeklerin gelişiminde nasıl etkili olacağını anlatacağım. Bu gıda takviyesi sayesinde yavruluktan ergenliğe geçiş süreci biraz daha sağlıklı olmakla birlikte köpeğin besin olarak ihtiyaçları karşılanacaktır. Bu besin kaynağının içinde fruktooligosakkarit ve insülin formülü içerir. Bu formül sayesinde köpeklerdeki bağırsak florasında iyi türdeki bakterilerin oluşumu desteklenir. Bu besin midede öğütülmeyip direk olarak bağırsağa bakteri oluşumuna geçer.

 

            Viyo reinforces puppy gıda takviyesinin köpeklerde nasıl çalıştığını nasıl anlarız? Bu sorunun cevabını size şu şekilde açıklayalım. Köpeğinizin sindirim düzeni eskisine göre daha iyileşmişse , tüyleri daha parlak şekilde çıkıyorsa , dışkıları öncekilere göre daha sert ise ve köpeğiniz eskisine göre daha daha canlı ise bu besin desteğinin köpekte işe yaradığını anlayabilirsiniz. Köpeğinizin sağlık durumuna göre viyo reinforces puppy besin desteği 1 ile 4 hafta arasında etkisini gösterecektir.

 

Kullanımı gayet basit olan bu üründe tehlikeye düşürecek durumlardan bahsedelim.Bu ürünü elde ettiğinizde etkisini hemen göstermesi için çok doz kullanımı tamamen yanlıştır. Bu şekilde köpekleriniz besin takviyesi dışına çıkacak ve iç organlarında zarar görmeye başlayacaktır. Ürün içerisinde kullanım kılavuzu olmakla birlikte bende sizlere nasıl kullanılacağını açıklayacağım. Viyo reinforces puppy kutusunda her biri 30 ml olacak biçimde 7 paket günlük doz bulunmaktadır. Köpeklerin yaşı, ırkı, cinsiyeti gözetmeksizin günlük bir paket verilebilir. Günün başlangıcında ilk öğün öncesinde verilmesi tavsiye edilmektedir. Ürünü hazırlarken iyice karıştırmayı unutmayınız. Viyo reinforces puppy yüzde yüz doğal ürün olmakla birlikte kalorisi de düşüktür. Herhangi bir mama ya da diyetle köpeklere verilebilir ve bunun zararlı bir yanı ya da yan etkisi bulunmamaktadır.

Viyo Reinforces Puppy Yavru Köpekler İçin Gıda Takviyesi

            Viyo reinforces puppy siz köpek sahiplerinin kullanmakta zorlanmayacağı bir ürün olmakla birlikte köpeklerinize oldukça destek veren bir üründür. Bu ürün veterinerler tarafından geliştirilmiş olup köpeklerinizi için oldukça sağlıklıdır. Daha önce bakteri ürettiğini söylemiştik. Bu iyi bakteriler köpek bağırsağında 50 çeşit olup köpeklerin sağlığında büyük etkisi vardır. Köpekler bu ürünle beraber bağışıklık kazanıp dış etkilerden uzak kalacaktır. Dışarılarda doğal bağışıklık kazanan köpeklerden daha sağlık biçimde hayatlarını devam ettirecektir. Normal bir insan gibi köpeğinizde bağırsak florası, güçlü savunma ve sağlığın büyük destekçisi olan viyo reinforces puppy bunun yüzde yetmiş sorumlu oluşunun garantisini vermektedir.