arama

Ucuz Yavru Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Ucuz Yavru Köpek Maması

Ucuz Yavru Köpek Maması

Evcil hayvan bakımı son zamanlar da oldukça artmış olduğu için ve bu bakılan evcil hayvanlardan en çok tercih edilen hayvan çeşidi olan hayvan türü köpektir. Genelde insanlar köpek bakmaya karar verdiğinde bakacakları köpeğin yavru köpek olmasını isterler. Çünkü bir köpeği yavru iken alırsanız yavru köpeği eğitmeniz daha kolay olur ve daha bebekken aldığınız köpek size daha bağlı olur. Yavru köpeği bakmak için en etkili ve en kolay besleme şekli mama ile beslemedir. Yavru köpek mamalarının içeriklerin de yavru köpeklerin gelişimi için gerekli olan tüm besin maddeleri vardır.

Fakat evde beslediğiniz köpeği mama ile beslediğiniz zaman bu oldukça masraflı olmaktadır. Bu masrafı biraz olsun azaltmak için piyasada satılan köpek maması markalarından, yavru köpekler için üretilen mama çeşitlerinden fiyatı ucuz olan mamaları tercih edebilirsiniz. Ama ucuz yavru köpek maması tercih edecekseniz yine içeriklerine bakıp öyle tercih edin. Çünkü ucuz olsun diye yavru köpeğinize hiç bir katkısı olmayan bir mama tercih ederseniz de bu çok mantıksız olur.

Piyasa da satılan ucuz yavru köpek maması markaları ve fiyatları hakkında hepsini yazamasak da bazılarını örnek olarak verebiliriz. Champion yavru köpek maması 10 kg’ lık paket fiyatı 44, 90 tl’ dir. Kuru bir yavru köpek maması çeşididir. İçeriğindeki folik asit katkısı ile yavru köpeğin bedensel ve zihinsel gelişimine katkısı vardır. Yavru köpeğiniz 12 aylık olana kadar kullanabileceğiniz bir mamadır. Tavuk etli bir mamadır.

Petline Kuzu etli yavru köpek mamasının 12 kg’ lik paketini 61, 90 tl’ ye alabilirsiniz. Kuru bir mamadır. Kuru şekilde ya da ıslatarak verebilirsiniz. İçinde ki etkin besin maddesi kuzu etidir. Yine Champion markasının Premium yavru köpek maması çeşidini de, 10 kg’ lık paketini 44, 50 TL ‘ ye alabilirsiniz. Folik asit katkılı kuru bir mamadır. Daha iyi görme yetisine sahip olmak ve beyin gelişimi için önem taşıyan DHA içeren bir mama çeşididir. tavuk eti ve hayvansal ürünler içerir.

MrDog Kuzu Etli Yavru köpek maması da ekonomik fiyatta olan yavru köpek maması çeşitlerinin içindedir. Bu mamanın 15kg’ lik paketini 67, 50 TL’ ye alabilirsiniz. Bu mamanın içinde yavru köpeğin gelişimi için gerekli olan tüm besin maddeleri vardır. % 100 doğal içeriğe sahip olan bir mamadır. Protein kaynağı olması için besin maddesi olarak kuzu eti kullanılmıştır. Vitamin ve mineraller açısından zengin bir mamadır.

La vital Maxi Somonlu yavru köpek maması da kuru bir mama çeşidi olup, 12 kg’ lık paketleri 89, 95 tl’ ye satılmaktadır. Yavru köpekler 12 aylık olana kadar bu mama ile beslenebilirler. Büyük ırk yavru köpekler için geliştirilmiş bir mamadır. Kolay sindirilebilme özelliğine sahiptir. Çünkü yavru köpeklerin büyüme dönemin de sindirim sistemleri çok hassa oldukları için bu özellik önemlidir. Vitamin açısından zengin bir mamadır.

Ucuz Yavru Köpek Maması

Reflex Biftekli Yavru köpek maması fiyat olarak ucuz olmasının yanında içerik olarak çok zengin bir mama çeşididir. Lezzet olarak da köpeklerin sevdiği lezzete sahip bir yavru köpek maması çeşididir. 16, 5 kg ağırlığına sahip olan paketin satış fiyatı 89, 00 TL’ dir. Mamanın ham protein oranı % 28′ dir. Yavru bir köpeğin sağlıklı büyümesi için gerekli olan tüm besin maddelerine sahip olan içerik de üretilmiş bir mamadır. Vitamin ve mineral açısından oldukça zengindir.Fiyat olarak en ucuz olan yavru köpek mamalarından öne çıkanları sıraladık.