arama

Tropi Dog Premium Adult Medium & Large Breeds Hindili Pirinçli Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Tropi Dog Premium Adult Medium & Large Breeds Hindili Pirinçli Köpek Maması

Tropi Dog Premium Adult Medium & Large Breeds Hindili Pirinçli Köpek Maması

Dünya da evcil hayvan türleri arasında en dost canlısı, en sadık havyan türü köpeklerdir. Eskiden köpekler bahçeli evlerde ya da işyerlerinde çok beslenirdi. Şimdi binalarda da artık çok kişi tarafından köpek beslenmeye başlandı. Köpek beslemek başlı başına bir sorumluluktur. Hayvanın bakımı, günlük aktivite ihtiyacı bunları düzenli bir şekilde yerine getirmeniz gerekir. Bunların dışında da e önemli faktör köpeğin gıda ihtiyacıdır. Köpeğin gıda ihtiyacını en kaliteli, en lezzetli bir biçimde yerine getirirseniz, mutlu ve sağlıklı bir köpeğin sahibi olmuş olursunuz. Köpeklerin çocuklar ile çok iyi anlaştığını göz önüne alırsak, sizinde bir çocuğunuz var ise çocuğunuza evde arkadaşlık yapacak olan köpeği en iyi şekilde baktığınızda çocuğunuzun mutlu bir arkadaşı olmasını sağlamış olursunuz.

Köpekleri en kolay ve en besleyici şekilde, gelişimleri ve yaşamlarını en iyi şekilde devam ettirmeleri için ihtiyacı olan tüm besin maddelerini alması için, köpeğinizi mama ile beslemeyi tercih etmeniz gerekir. Köpeğinizin cinsine, yaşına, ırkına göre olan köpek maması çeşitlerinden birini seçmeniz gerekir.

Şu an evinizde baktığınız köpek yetişkin bir köpek ise, köpeğinize ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri karşılayan, günlük egzersiz ihtiyacını karşılamak için ihtiyaç duyduğu protein miktarı için, köpeğinizi Tropi Dog Premium Adult Medium & Large Breeds Hindili Pirinçli Köpek Maması ile tüm bunları karşılayabilirsiniz. Bu mamadan 15 kg’ lık olan paket 117, 45 tl’ dir.

Köpeğiniz orta boy yetişkin bir köpek ise 12 aylık olduktan sonra, büyük boy yetişkin bir köpek ise de 15 aylıktan sonra bu mama ile besleyebilirsiniz. İçeriğinde en etkili besin maddeleri hindi eti ve pirinçtir. Premium bir mamadır. İçeriğinde hindi eti ve pirinç haricinde kolay sindirilebilir özelliğe sahip olan tavuk eti ve hindi eti proteini, sebze, meyve ve kelep algleri bulunur. İçeriğinde ki meyvelerden olan elma, havuç ve bezelye sayesin de, doğal vitamin ve bağırsak transiti sürecini iyileştirerek diyet lifi kaynağı olma özelliğine sahiptir.

Tropi Dog premium adult medium & large breeds hindili pirinçli köpek maması içeriğindeki besin maddeleri sayesinde köpeğin vücut ağırlığının ideal ağırlıkta olmasını sağlar. Lezzet seviyesi de en üst olacak şekilde formüle edildiği için köpeklerin lezzetini çok severek yediği bir mama çeşididir. Köpeğinizin vücut ağırlığına göre porsiyonları ayarlayarak bir gün için de 2 ya da 3 kez olmak üzere köpeğe beslenmesi için verebilirsiniz. her mama verdiğinizde mutlaka yanında içme suyu vermeyi ihmal etmeyin. Köpekler her zaman içme suyuna ihtiyaç duyar. Mamayı rutubetsiz ve serin bir yerde muhafaza ediniz. Aldığınız mamalarındır. Üstünde yazan son kullanma tarihlerine dikkat etmeye özen gösterin. Şunu da unutmayın kışın köpek dışarda kalıyor ise şayet mama ihtiyacını bir miktar arttırmanız gerekir.

Tropi Dog Premium Adult Medium & Large Breeds Hindili Pirinçli Köpek Maması

Tüm yetişkin köpek ırklarının beslenme ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanarak üretilen Trophy Dog premium adult medium & large breeds hindili pirinçli köpek mamasını eğer sizin de yetişkin bir köpeğiniz var ise rahat bir şekilde köpeğinizin beslenme ihtiyacını karşılamak için kullanabilirsiniz. Yetişkindir. Köpek ırkları için tam porsiyonlu bir mama olma özelliğindedir. Bu mamanın içeriği sayesinde, yetişkin köpeğin sağlıklı diş yapısına sahip olacağını, güçlü bir deri yapısı ve parlak bir kürk yapısı olacağını söylemeyi unutmayalım. Ayrıca içeriğinde iyot da olmak üzere mineral açısından zengindir ve organizmanın da güçlenmesini sağlar. Kaliteli protein oranına da sahiptir.