arama

Trendline Yetişkin Kuru Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Trendline Yetişkin Kuru Köpek Maması

Köpek mamaları arasında en çok tercih edilen marka Trendline markasıdır. Trendline köpeklerin yaş sınıflarına göre uzman veteriner hekimleri içerisinde mama çeşitleri hazırlamıştır. Yetişkin köpekler için hazırlanan Trendline Yetişkin Kuru Köpek Maması yetişkin köpeklerinizi vazgeçemeyeceği bir mama olarak liste de yerini almaktadır. Mama tipi olarak kuru şekil de hazırlanan Yetişkin Köpek Maması çeşitli mağazalar da yerini almakla birlikte, internet sistemlerinde de satışa sunulmaktadır. Trendline Yetişkin Kuru Köpek Mamasının içeriğin de mineral olarak; Kalsiyum, sodyum, fosfor, iyot, bakır, çinko, potasyum klorür, selenyum ve demir yer almaktadır.

 

Trendline Yetişkin Kuru Köpek Mamasında işlenmiş hayvansal yağlar da bulunmaktadır. Protein, buğday, mısır, kuru bira maması, mısır glüteni, ciğer aroması, tuz, pirinç yer alarak köpeklerin vazgeçilmez mamaları olabilmektedir. Trendline Yetişkin Kuru Köpek Mamasının içerdiği yüksek oranda ki tahıl miktarı kullanıcılarının tercih etme sebeplerinden biri olacaktır. Trendline Yetişkin Kuru Köpek Mamasının çeşitli kg özellikleri ile piyasaya sürülmüştür. Trendline Yetişkin Kuru Köpek Mamasını detaylı analizini yapacak olursak; 1 kg’lık bir Trendline Yetişkin Kuru Köpek Mamasının içeriğinde ki oranlar aşağıda ki gibi olacaktır;

 

  • Ham Protein oranı %20.00’dir. – Ham Lif oranı %3,6′ dir. – Fosfor oranı %1’dir. – Bakır Sülfat oranı 17 mg/kilogramdır. – Ham kül oranı yüzde 6,5 şeklindedir. – Ham yağ oranını inceleyecek olursan % 9 şeklinde olduğunu göreceğiz.

 

Nem bakımından Trendline Yetişkin Kuru Köpek Mamasının oranı % 10 dur.Trendline Yetişkin Kuru Köpek Mamasının kalsiyum oranı %1,5 dir. Trendline Yetişkin Kuru Köpek Mamasında vitaminler önde tutularak Vitamin A 1.600 IU, Vitamin D 2.000 IU, Vitamin E 160 mg/kg, Vitamin C 120 mg/kg şeklinde oranlanmıştır. Trendline Yetişkin Kuru Köpek Mamasında Metabolize olabilir enerji olarak adlandırılan ME %3.300 kcal / kg şeklinde oranlanmıştır. Trendline Yetişkin Kuru Köpek Mamasının 25 TL den başlayan fiyat seçenekleri ile kullanıcıların bütçesini sarsmadan köpeklerine zengin bir öğün hazırlamalarını sağlamaktadır. Trendline Yetişkin Kuru Köpek Mamasını çeşitli internet sitelerinden taksitle satın alma imkânınız da bulunmaktadır.

 

100 de 100 doğal içeriklerle hazırlanan Yetişkin Kuru Köpek Maması, köpeğinizin günlük harcadığı enerji miktarını karşılayarak kaybettiği enerjiyi kolaylıkla yerine kazandırmayı sağlamaktadır. Köpeklerin kas ve deri gelişimin de önemli bir faktör olan Amino asit ve proteinlerin yeteri oran da hazırlandığı, Trendline Yetişkin Kuru Köpek Mamaları alıcılarını beklemektedir. Bitoin ve Çinko içeriğine eklenerek köpeklerin dış kürk yapılarını en güçlü hale getiren Trendline Yetişkin Kuru Köpek Mamaları her yaş grubu için veteriner hekimler tarafından özenle hazırlanmaktadır.

 

Bağışıklık sistemi kötü olan köpekler için tercih nedeni olan markalar arasında gelen Trendline Yetişkin Kuru Köpek Mamaları, tüm kullanıcılar için akıllar da kalıcı bir hal almaktadır. İçerisinde ki yüksek metabolizması ile köpeğinizin en az miktar ile doymasını sağlayarak, az dışkı çıkarmasına olanak sağlamaktadır. Trendline Yetişkin Kuru Köpek Mamaları köpeklerin karşı koyamayacağı bir mama olarak görülmektedir.

Trendline Yetişkin Kuru Köpek Maması

Trendline Yetişkin Kuru Köpek Maması köpeğinizin günlük ve haftalık olarak ihtiyaçlarını sağlayarak mini fiyatta maksimum kalite elde etmektedir. Küçük, orta ve büyük boy seçenekleri ile Trendline Yetişkin Kuru Köpek Mamaları mağazalar da ve internet ortamın da satışa sunulmuştur. İçeriğin de ki güçlü mineral ve vitaminleri ile bağışıklık sistemi olan köpeklerinizde tedavi yöntemi olarak da kullanılabilmektedir. Köpeğinizin bağışıklık sistemini yormadan verdiği enerji ile aktif bir köpek sahibi olduğunuzu göreceksiniz. Diğer köpek mamaların aralarında en çok tercih haline gelen gözde köpek maması adıyla piyasaya çıkmıştır.