arama

Trendline Yetişkin Kuru Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Trendline Yetişkin Kuru Köpek Maması

Trendline Yetişkin Kuru Köpek Maması ürünleri yetişkin bir köpeğin günlük ihtiyaçlarını ve enerjisini karşılayacak bir biçimde tamamı %100 doğal içerikli besinlerle üretilmiştir. Trendline mamalarının Protein ve Amino asitlerin en iyi şekilde dengelenmesi sayesinde , köpeğinizin kan oluşumunda , tüy yapısında , deri ve kas gelişiminde önemli bir rol oynar. Minik dostlarınızın sağlıklı bir şekilde beslenmeleri için ise ihtiyaçlarına uygun olan Trendline mamalar ile beslenmeleri gerekmektedir. Ayrıca içeriğindeki kolay sindirilebilir besin maddeleri sayesinde minik dostunuzun sindirim sağlığı hep üst seviyede kalacaktır. Trendline Yetişkin Kuru Köpek Maması, tüm yetişkin ırklar için beslenme uzmanları tarafından itina ile hazırlanmıştır.

 

Minik dostunuzun uyku düzenini olumlu yönde etkiler ve düzenli olarak uykusunu aldığı için de yine düzenli olarak tuvalet ihtiyacını giderir. İçeriğinde bulunan bir çok malzeme, köpeğinizin maksimum oranda faydalanması için özenle seçilmiştir. Köpeğinizin özellikle dişleri ve diş etleri zarar görmeyecek, aynı zamanda koruma sağlayarak gerekli vitamin ve mineralleri de destekleyecek bir biçimde geliştirilmiştir. Bu sayede köpeğinizin gelişimi sağlıklı ve en doğal yollarla gerçekleşir. Doğa mucizesi olarak kabul edilen Keten Tohumu Kullanılarak Omega 3 ve Omega 6 yağ dengesi en iyi ve ölçülü bir şekilde sağlanmıştır. Aynı zamanda içeriğinde bulunan Glucosamin ve Conditin Sülfat sayesinde köpeğinizin eklemlerine de büyük bir fayda sağlanması amacı ile eklenmiştir. Çikn ve biotin ise köpeklerin kürk yapısını güçlendirecek şekilde formüle edilmiştir.

 

İçeriğinde bulunan Çinko ve Antioksidan vitamin ve mineral katkıları sayesinde bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi ve hastalıklara karşı maksimum direnç sağlanması amaçlanmıştır. Kalsiyum-fosfor oranı ise köpeğinizin iskelet yapısını ve gelişimini dengelemektedir. Ürünlerimizin içeriği sayesinde maksimum metabolize olma özelliği ile hem daha az tüketim hem de daha az dışkı sağlanır. İçerik zenginliği sayesinde aynı zamanda patilerinin ve tırnaklarının güçlenmesine de katkı sağlar. Üretimin tüm aşamalarında katı kurallarla dikkat edilmesi ve tamamen doğal olması sebebiyle milyonlarca köpek sahibi olan insanlar tarafından tercih edilen Trendline mamaları her cins köpek sahipleri tarafından gönül rahatlığı ile kullanılmakta. Trendline mamalarının karşı konulamaz lezzeti sayesinde köpeğiniz 1 günde alması gereken besin değerini dengeli ve sağlıklı bir şekilde alacaktır. Zengin aroması ile minik dostlarımızın karşı koyamayacağı Trendline mamaları, minik dostlarımızın sağlığı ve mutluluğu için özenle seçilmiş içeriklerden elde edilmiştir.

Trendline Yetişkin Kuru Köpek Maması

İçinde bulunan; buğday, işlenmiş hayvansal protein, kurutulmuş şeker pancarı, mısır , hayvansal yağ , buğday kepeği , kurutulmuş kuzu eti , mısır gluteni , pirinç , kuru bira mayası , kurutulmuş havuç , kurutulmuş bezelye , tavuk çiğeri aroması , tuzi keten tohumu , Organik kalsiyum , Fosfor , Sodyum , Organik iyot , Organik çinko , Organik bakır , Potasyum klonür , Organik demir , Organik selenyum , Kolin , Kalsiyum Pantotenat). Ham protein: %20 , Ham Yağ : %9 , Ham Selüloz:%3,50 , Ham Kül :%6,50 , HCLde Çözülmeyen Kül: %2,00 , Nem :%12,00 , Kalsiyum :%1,40 , Fosfor :%1,40 , Sodyum :%0,50 , Bakır Sülfat :17,00 Mg/Kg , A VİT :25.000 IU/Kg , 03 VİT :2.500 IU/Kg , E VİT :250 Mg/Kg , C VİT :200 Mg/Kg , Me :3.900 Kcal/Kg , Vitamin A , Vitamin B1 – B2 – B3 (Niasin) , B6 – B12 – B7 (Biotin) , B9 (Folik Asit) , VİT-C , VİT-D , VİT-E , VİT-K gibi vitamin , mineral ve benzeri bileşenler sayesinde içiniz rahat bir şekilde minik dostunuzu besleyebilir , onun enerji ve ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilirsiniz.