arama

Trendline köpek maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Trendline köpek maması

Trendline köpek maması

Köpekler uzun yılardır insanlarla birlikte yaşamış ve iletişim kurmuş olan canlılardır. Köpekler ile insanlar birbirleri ile her türlü iletişime açıklardır. Evlerde beslenen köpekler için sahiplerinin sorumlulukları artmaktadır. Köpeğinizin sizler ile uzun süre birlikte yaşaması için köpeğinizin bakımında yapılası gereken bazı görevler bulunmaktadır. Köpeğinizi önce evinize alıştırmalısınız aileniz ile birlikte olduğunu hissetmeli, eve alışmış olan köpek sizleri ve evi çok iyi benimsemiş olur.

Köpeğiniz için veteriner kontrollü ile belirli periyodlarda sağlık taraması yapılmalıdır. Aşıları mutlaka yapılmalıdır. Köpeklerin tuvalet eğitimi mutlaka verilmeli ve tuvalet için dışarıda yapılacak ise sizin belirlemiş olduğu bir zaman da sizin eşliğinize dışarıda yaptırılır ve bu sürekli aynı zaman aralıklarında olursa köpeğiniz alışır ve tuvaleti geldiğinden kapıya yönelmektedir. Köpekler dışarı da oyunlar oynamayı seven bir canlıdır. Köpeklerde ter bezi olmadığında terlemez patileri dışında, sık sık banyo yapmak gibi zorunlulukları yoktur. Lakin banyo yapması tüy ve deri sağlığı için çok önemlidir. Köpeğiniz sağlıklı ve dengeli beslenmesi çok önemlidir. Bunun için mama seçimi çok önemli bir karardır.

Köpek maması nasıl olmalıdır;

Mutlaka içerikler et ile başlıyor olmalıdır. Mamanın oranının çoğunluğunda et olmalı çünkü doğal protein içermesinden dolayı, İçerisinden hayvansal türevler gibi doğal olmayan ürünler içermemelidir. İçeriğinde eklem, sindirim sistemi gelişimi için faydalı olan glucosamine, chondritin,1-carnitin gibi doğal takviyeler olmalıdır

Kaliteli mama doğal antioksidanlar içermelidir. Asla katkı maddesi ve renklendirici, tatlandırıcı bulunmamalıdır. A,D,B1 vitaminleri ve dengeli mineraller içermelidir. Kalsiyum, demir, fosfor, bakır gibi maddeler içermesi gerekmektedir. Tercih edilecek mamanın taze olması, Uzun sürede raflarda beklemiş olması gerekmektedir. Mama içerisinde mısır glüteni, mısır şurubu, kamış pekmezi gibi şekerli gıdalar içermemesi gerekmektedir. Bu maddeler obezite ve diş sağlığını bozmaya yol açar.

Trendline köpek maması inceleyelim köpeğimiz için uygun mu? Öğrenelim.

Trendline köpek maması çeşitleri ile köpeklerin sağlıklı ve dengeli beslenmesi için hazırlanmış ve kaliteli doğal içeriği ile köpekler için kuru köpek mamasıdır. Sindirim kolaylığı için kuru köpek maması olarak tanecikleri çok iyi ayarlanmış köpeklerin diş ve ağız sağlığı için düşünülmüş ve köpeklerin rahatlıkla tüketebileceği mamadır. Çeşitleri arasında, Kuzu etli köpek maması olarak sunulmaktadır. İçeriğinde kuzu eti ve protein, vitaminler ile formüle edilerek üretilmiş kuru mamadır. Tanecikleri son derece uygun, içeriğindeglucosamine bulunmaktadır. Fosfor, iyot, bakır içermektedir. Tavuk etli ve soslu olarak çeşitleri bulunmaktadır. Tavuk eti içermektedir. Bol protein ve vitaminle ile desteklenmiş köpeklerin dengeli beslenmesi için ideal mamadır. Köpeklerin seveceği lezzet türleri Trendline köpek maması bulunmakta ve tüm market ve web sitesi üzerinden online satışa yapan her yerde kolayca bulabileceğin fiyat olarak uygun ve kaliteli mamadır.

Geniş dağıtım yelpazesi, kaliteli ve pratik ambalaj çeşitleri ile köpekleriniz için doyumsuz bir lezzet diyarı kuru mamadır. Sindirme problemi yaratmayacak kadar tanecikleri tasarlanmış ve köpeklerinizin kolayca sorunsuz tüketimini içindir. Köpeklerin kaybetmiş olduğu enerjiyi geri vermek için proteinler ve vitamin ağırlıklı olan mama köpeklerin enerji deposudur. Sağlıklı uzun süre bir yaşam için mama seçiminde tercih edebileceğiniz mama markaları arasında bulunmaktadır.

Trendline köpek maması

Köpekleriniz için veteriner hekimlerin de tercih etmiş olduğu mamayı köpekleriniz gönül rahatlığı ile verebilirsiniz. Köpeğinizin kilosu ve yaşına göre önerilen miktarlarda kullanabilirsiniz. Köpeğinizin günlük yapmış olduğu hareket ve oyunları doğrultusun da kaybetmiş olduğu enerjiyi karşılamak için belirlenen miktarlarda kullanımı uygundur. Kuru mama sonrası köpeğinize su verilmelidir. Bu konu çok hassas olduğunda mutlaka su verilmesi gerekmektedir. Köpeğinizin sağlığı için önemlidir.