arama

Spectrum Light27 Diyet Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Spectrum Light27 Diyet Köpek Maması

Hayvan bakımında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta o hayvana gerekli özenin gösterilmesidir. Hayvanlar insanlardan daha hassastır. Bunun nedeni dertlerini anlatamamalarıyla ilişkili olabilir. Sürekli ilgi ve sevgiye aç olma durumu söz konusudur. Köpek bakımında önemli noktalar ise köpeği tıpkı evindeymiş gibi güvende hissettirmek, ona özel ayrıcalıklar sağlamak, temizliğine, yatağına ve kişisel eşyalarına dikkat etmektir. Ona özel bir dünya yaratmalıyız. Uzun ve sağlıklı bir ömür sürdürebilmesi için elimizden gelen bütün hassasiyeti göstermeliyiz. Köpeğimizin ruh halini anlamalıyız. Sağlığı konusunda mutlaka uzman kişilere danışmalıyız.

 

Peki bir hayvansever olarak, köpeğimizin en önemli ihtiyacı olan beslenme aşamasını nasıl doğru bir şekilde tamamlayabiliriz?Köpeğin beslenme aşamasında mama önemli bir yer tutar. Tabi ki köpekler dışarıdan verdiğiniz diğer yiyeceklere de hayır demezler. Ancak köpek maması seçimi köpeğin gelişimini önemli ölçüde etkilemektedir. Köpek maması seçiminde bazı püf noktaları bilmek gerekir. Öncelikle kutunun ve ambalajın üzerinde yazan yazılar mutlaka dikkatlice okunmalıdır. Köpeğin zevki ve alışkanlıkları tespit edilmelidir. Bir veterinere mutlaka danışılmalıdır. Aşırı yağlanma ve kilo gözlemlediğiniz durumlarda ise mutlaka diyet mamalar kullanmalısınız.

 

Biz size ve köpeğinize faydalı olabilmek açısından Spectrum Light27’yi detaylı bir şekilde araştırdık ve inceledik. Yukarıda hayvanlara özenli bakım göstermenin gerekliliğinden, doğru mama seçiminin köpeğiniz için ne kadar önemli olduğundan bahsettik. Sağlıklı bir köpeğe sahip olmak için ilk adım mama seçimidir. Bu konuda bilgilendirme yapılmasının önemini bildiğimizden Spectrum Light27’yi sizler için araştırdık.

 

Spectrum Light27 köpeğiniz aşırı ve sağlıksız kilo aldığında, beslenmesini kontrol etmenizi sağlayan bir köpek mamasıdır. Özellikle yaş olarak belirli bir olgunlukta olan köpekler aşırı kilo almaya başlarlar. Bu süreç 10 aylıkken başlayıp 8 yaşına kadar sürebilir. Bu durumlarla karşılaştığınızda ihtiyacınız olan tek ürün özel olarak formüle edilmiş ultra premium köpek maması Spectrum Light27’dir. Sağlıklı kilo kontrolü sağlayan Spectrum Light27 içinde bulunan SQX, köpeğinizin sağlıksız kilo artışına engel olması için şeker kamışı lifi ile desteklenmiştir.

 

Spectrum Light27 Diyet Köpek Maması

Spectrum Light27’nin içinde bulunan Synox 3D, titre edilmiş bitkisel ekstrakt karışımıdır. Ve oksidatif strese karşılık etkin bir maddedir. Bu mama aynı zamanda köpeğinizde iştah kontrolü sağlamaya da yardımcı olur. Çünkü içerdiği Antarktik EPA/DHA kaynağı olan deniz fosfolipidleri köpeğinizin mama tüketiminin düzenlenmesine yardımcı olur. Spectrum Light27 aşırı kiloları nedeniyle cinslerinden farklı görünüme sahip olmasına engel olur. Köpeğinizin ideal bir görünüme kavuşmasını sağlar. Bu da aynı zamanda sağlıklı bir evcil hayvan olacak demektir. Çünkü Spectrum Light27 bağırsaktaki mikrobiyal popülasyonu değiştiren Ksilo-oligosakkaritleri içerir. Obezite olan veya obeziteye yatkın köpeklerin sindirim sistemlerini düzenleyerek kilo artışını önleyen bu ürüne açıkladığımız özelliklerde bir petiniz varsa mutlaka sahip olmalısınız.

 

Bir çok üründe olduğu gibi bu ürünün içeriğinde neler olduğu fikri kafanızı kurcalayacaktır. Ama bütün soru işaretlerinizi bir kenara bırakın. Çünkü bu ürün tamda aradığınız doğallıktadır. İçeriğinde kurutulmuş tavuk proteini, esmer pirinç, mısır, buğday, kurutulmuş şeker pancarı lifi, tavuk yağı, kurutulmuş antarktik krill, hidrolize tavuk ciğeri tozu, üzüm, turunçgil, Hint kirazı gibi ürünler bulunur.

 

Bir başka soru işaretine değinecek olursak:Neden Spectrum Light27?Besin değeri oldukça yüksektir. Sadık dostlarımızın sağlığı üzerindeki etkisini arttırmaya yardımcı olur. Bu mama yapılırken kullanılan hammaddeler doğaldır ve bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Yeni neslin vazgeçilmezi olarak raflardaki yerini almıştır. 10 yıldır deneyimi ve belirli bir bilgi birikimi olan beslenme uzmanları ve veteriner hekimler tarafından desteklenen, tarafsız araştırma kurumları ve üniversitelerle işbirliği içinde gerçekleştirilen bir araştırmanın ürünüdür. Köpeğinizin rutin beslenme düzenini değiştirecek bir mamadır. Köpeğinizin doğal dünyasına hiçbir yan etkisi olmayacak, köpek dostu bir üründür. Özellikle bağışıklı sistemi ve sindirim sistemindeki aksaklıklar giderilir. Deri ve tüy örtüsünün zarar görmemesi bu mamanın köpeğinize sunduğu diğer avantajlardandır.

 

Spectrum Light27 diğer köpek markalarından farklı olarak içeriğindeki doğallığı sizlere sunuyor. Bir köpek maması içeriğinin olmazsa olmazı diyebileceğiniz her türlü hammadde bu mamanın içindedir. Protein ve yağ oranı yeterli düzeyde olduğu için tercih edilebilecek bir üründür. Bu mamaya petshoplardan veya bir çok internet sitesinden sipariş ederek ulaşabilirsiniz.