arama

Spectrum Derm 26 Hassas Derili Köpek Maması 3 Kg + Animal Lovers Köpek Ödülü

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Spectrum Derm 26 Hassas Derili Köpek Maması 3 Kg + Animal Lovers Köpek Ödülü

Eğer en yakın dostunuz hassas bir bünyeye sahipse tıpkı insanlar gibi iç ve dış etkenlerden, besinlerden, mayalardan, güneşten ve hatta cildindeki nemsizlikten dolayı problemler yasayabilir ve hatta tüy dökülmesi, cilt iltihabı gibi daha ciddi problemlere yol açabilir. Her halükarda bünyesi hassas olmasa bile uzun ve/veya çok kısa tüylü köpekler (maltese terrier, chow chow gibi) yahut cilt derisi yağlı köpekler ( pug) veya suyu seven köpekler (labrador gibi) tüyleri için ekstra bakıma ve kesinlikle iyi bir mamaya ihtiyaç duyar.

 

Aynı zaman da büyük ya da küçük bu gibi ırklar çok haraketli ve duygusaldır da. Köpeğinizi eğitirken işinizi kolaylaştıracak şey tabiki köpek ödül mamasıdır. Spectrum Derm 26 Hassas Derili Köpek Maması 3 Kg + Animal Lovers Köpek Ödülü paket halinde hem ödül maması hem de mamayı bir araya getirirken köpeğiniz için severek yiyeceği ve ona iyi bir ek besin oluşturan ödül mamasının da elinizin altında olmasını sağlıyor. Ödül maması köpeğin ırkına, kilosuna ve cinsine göre porsiyonlandırılmalıdır. Toy/Minyatür ırklar için özel ödül maması kullanılmalıdır. Küçük ırk için günde bir orta ırk için günde iki, büyük ve dev ırk içinse 2 ve üzeri ödül maması verilebilir. Ödül maması hem köpeğe eğitim motivasyonu sağlarken hem de öğrenmesini kolaylaştırır. İçerdiği vitaminlerle köpeğe ek besin olur ve diş ve diş etine masaj yaparak, dişte plak ve ağızda kötü kokuyu engeller.

 

Spectrum Derm 26 Hassas Derili Köpek Maması, 10 aydan 8 yaşa kadar olan tüm köpekler için uygundur. Bağırsak iritasyonunu azaltmaya yardımcı özel içeriğe sahiptir ve köpeğinizin mamadan maksimum emilimi sağlamasına yardımcı olur. İçerdiği Omega-3 ile yeni tüy gelişimi ve olan tüyleri besler, gelişimini destekler. Deri florasını korumaya yardımcı olur. Köpeğinizin tüylerinin daha parlak olmasını sağlar, tüy dökülümünü azaltır. İçeriğindeki aleo vera deri elastikiyetini arttırır, derinin nem tutma kapasitesini yükseltir ve derinin onarımına yardımcı olur. Spectrum Derm 26 Hassas Derili Köpek Maması besin emilimini arttırmak ve mide rahatsızlıklarını önlemek için son derece özenle seçilmiş malzemelerden yüksek protein oranı ve düşük karbonhidratla oluşturulmuştur.

 

İçeriğinde hassas bünyeli dostunuz için özenle seçilmiş olan , kurutulmuş balık proteini, esmer pirinç, mısır, tavuk yağı, buğday, kurutulmuş antarktik krill , hidrolize tavuk ciğeri tozu, peynir altı suyu tozu, keçiboynuzu unu, bira mayası, aloe vera, xylo-oligosakkarit (400 ppm), biberiye – zerdeçal – üzüm – turunçgil – hint kirazı (300 ppm), Vitamin A (E-672),Vitamin D3 (E-671), Vitamin E (3A700, )Vitamin C (E301, )Demir (E1), İyot (E2), Bakır (E4), Manganez (E5), Çinko (E6), Selenyum (E8),Koruyucular, Antioksidanlar bulunur.

 

Tahıl içermeyen içeriği köpeğin sindirim sistemini yormadan tüm besinlerden faydalanması için meyvelerle desteklenmiştir. Bu ilk kullanımda dışkı miktarını biraz arttırsa da uzun vadede sindirim sistemi düzene girip, dışkı kokusu da azalacaktır.

Spectrum Derm 26 Hassas Derili Köpek Maması 3 Kg + Animal Lovers Köpek Ödülü

Sadık dostunuza mama verirken de yine yaşına, ırkına, cinsine ve kilosuna dikkat etmek gerekiyor. Mama paketinde bulunan talimattan fikir alabileceğiniz gibi; genel bir bilgi olarak yavru köpekler 4 ile 6 öğün arası yemek yemelidir çünkü ihtiyacı olan tüm besini bir seferde yiyemezler. Bunun yanında yavru asla uykusundan uyandırıp yemek yedirilmemeli, oyun ile yemek karıştırılmamalıdır. Büyük köpekler ise öğünlerini tek seferde en fazla iki seferde yedirilmeli, yemekten sonra dinlendirilmelidir. Mama kabının yanında her zaman soğuk su bulundurulmalıdır.