arama

Sapphere Kuzu Etli Köpek Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Sapphere Kuzu Etli Köpek Konservesi

Eğer bir köpek sahibi iseniz onu iyi şekilde bakmak ile yükümlüsünüz demektir. Köpekler de diğer canlılar gibi iyi bir şekilde beslenme ihtiyaçları vardır. Hele de köpeğiniz daha yavru ise belli başlı proteinleri gelişimi açısından alması gerekir. Piyasa da satılan oldukça çeşitli marka köpek mamaları bulunmaktadır. Önemli olan bu kadar çok marka ve çeşidin arasından köpeğinize en sağlıklısı hangisi onu seçmenizdir. Çünkü köpeğiniz de ailenizin bir ferdi olduğu için onun için en iyisini seçmek sizin yükümlülüğünüzde olan bir durumdur.

 

Köpeğinizin sağlıklı bir şekilde beslenmesi için, Sapphere kuzu etli köpek konservesi kullanabilirsiniz. Saphere kuzu etli köpek konservesinin içeriğinde , % 78′ nem, % 11 ham protein, % 6 oranında ham yağ, % 2,5 oranında ham kül ve % 0.5 oranında da ham lif bulunmaktadır. İçinde kuzu eti, sığır eti ve tavuk eti vardır. Köpeğinizin cüssesine göre ve yaptığı egzersiz oranına göre günde 2 ila 4 adet arasında sapphere kuzu etli köpek konservesi verebilirsiniz. Bu da köpeğinizin gıda ihtiyacını giderir ve sağlıklı bir şekilde büyüyüp yaşamasını sağlar.

 

Sapphere kuzu etli köpek konservesi 165 gr’ dır ve piyasadaki satış fiyatı da 8. 44 tl’ dir. İnternetten alışveriş yapıyor iseniz daha düşük fiyata da alabilirsiniz. Saphere kuzu etli köpek maması içerik olarak tahıl içermez. Renklendirici ve koruyucu madde de içermediği için sağlıklıdır. İçinde şeker ve tuz da bulundurmaz. Özellikle E vitamini içerir. Köpeğinize beslenmesi için mama verirken yanında içme suyunu da mutlaka koymanız gerekir. Köpeğiniz yeni doğmuş yavru ise ve mamanın hepsini vermeyecek iseniz, kalan kısmını buzdolabında saklamanız gerekiyor. Aksi takdirde mama bozulur. Buzdolabında saklama süreniz de 3 gündür. Yani 3 gün içinde tüketmeniz gerekmektedir.

 

Sapphere kuzu etli köpek maması içerik açısından köpeğinizin ihtiyaçlarını karşıladığı gibi , lezzet olarak da köpeğinizin çok seveceği bir lezzete sahiptir. Çok faydalı olmadığı gibi köpeklerde tahıllı mamaları sevmez. Sapphere kuzu etli köpek konservesinin de hiç tahıl içermemesi ekstra tercih sebebidir.

 

Köpeğiniz mama ile beslemek her zaman size avantaj sağlar. Seyahate gittiğinizde köpeğinizi yanınız da götürdüğünüzde de mama ile beslemek size kolaylık sağlar. Lezzeti ve sağlık açısından faydalarını da yukarıda bahsettik. Köpekler akıllı ve dost hayvanlardır. Bir köpeği alıp eve getirdiğiniz de o da ailenin bir bireyi olur artık. Siz köpeğinizin bakımına ve beslenmesine ne kadar fazla ilgi gösterirseniz, köpeğinizde size o kadar daha fazla dost olur. Çocuklarınıza oyun arkadaşı, tek yaşıyorsanız da size iyi bir ev arkadaşı olur. Sizin için bu kadar önem taşıyan bir canlının en iyi şekilde beslenerek, beslenirken de en lezzetli mamayı yiyerek beslenmesi onu daha canlı ve enerjik yapacaktır. Ev arkadaşınız ne kadar enerjik ve mutlu olursa size aktaracağı dinamik enerji size de kendinizi daha iyi hissettirecektir. Bütün bunlar için yapmanız gereken şey köpeğinizi sapphere kuzu etli köpek konservesi ile beslemekten başka bir şey olamaz.

Sapphere Kuzu Etli Köpek Konservesi

Sapphere kuzu etli köpek konservesi zengin içeriği ve lezzeti ile köpeklerin en sevdiği mama çeşidi olduğu için sizin köpeğinizin de mutlaka seveceği bir mama olacaktır. Tüm büyük marketler de, pet shoplar da ve internet alışveriş sitelerinde sapphere kuzu etli köpek mamasını bulabilirsiniz. Ayrıca yetişkin köpeklerin daha çok sevdiği bir mama çeşidi olduğunu da söylemekte fayda var ama yavru köpeklere de verebilirsiniz.