arama

Sancaktepe Köpek Maması

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin
 • 1 Yıldız
  Loading...

Sancaktepe Köpek Maması

Hiç şüphe yok ki köpek beslemek çok büyük sorumluluk gerektirmektedir. Köpekler insanlık tarihi tarafından bilinen en eski insanların dostudur. Köpek, güvenli bir ev ortamında, uygun beslenmeye, düzenli bir veteriner hekim bakımına, ilgiye ve alakaya ihtiyaçları vardır. Evine hoş geldin güzel köpek; Artık evinizde yeni bir dostunuz var. Hayatınıza bu yeni dostunuzu alarak iyi bir karar verdiniz. Âmâ sorumluluk aldınız bunun bilincinde olmalısınız.

 

Bu sevimli dostunuz sağlıklı, neşeli, bir dost olarak kalmasını istiyorsanız, ona sadece sevgi ve ilgi göstermeniz, eğitim vermeniz, doğru bir şekilde sağlıklı ve dengeli beslemeniz ve veteriner hekime bakımını yaptırmanız yeterli olur. Köpeğiniz eve gelmeden önce veya sonra, aşılarının ve ilk kontrolünün yapılması için mümkün olduğu kadar kısa bir zamanda veteriner hekim seçmeniz büyük önem teşkil eder. Veteriner hekim acil bir durum olabileceği düşünülerek, evinize yakın bir yerde olması gerekmektedir. Veteriner hekim temizlik için neler yapıyor kontrol edin. Güzel dostunuz köpeğiniz evinize yaşamak için geldiğinde onun rahat yaşaması için bazı elinizin altında olması gereken gereçler vardır;

 

 • Köpeğiniz için almanız gereken en önemli gereçlerden biri, onun rahat etmesi için evin uygun bir yerine konulmak üzere onun kendi evi gibi benimseyeceği bir kulübe almaktır. Köpek kulübede uyumaya ve kalmaya alıştırmak kendini rahat ve güvende hissetmesini sağlar. Kulübe köpek eğitimi için önemli bir araçtır. Köpeğin kendini rahat ve huzurlu hissedeceği yuvasıdır.
 • Telden ve plastikten yapılan kulübeleri tercih edebilirsiniz. Önemli olan köpeğinizin kulübenin içinde ayakta durması ve dönebilmesidir. Köpeğiniz eve geldikten sonra mümkün olduğu kısa sürede kulübesi ile tanıştırın. Kulübe, ev, yat gibi komutlar ile kulübeye alıştırın.
 • Köpeğinizin güvenliği için vakit kaybetmeden tasma fikrine alıştırmanız gerekmektedir. Tasma ve kayışı hafif naylon veya deriden olmalıdır. Köpeğinizin tasmaya sığdığından emin olmalısınız. Ayrıca temizlemesi kolay devrilmeyecek ağır olan mama kabı ve su kabı alınmalıdır. Köpeğinizin mama kabını ve su kabını her gün yıkayın.
 • Yavru köpeğinize haftalık tüy bakımı uygulamanız gerekir. Tarama aletleri köpeğinizin tüy yapısına göre değişmektedir. Güvenli oyuncaklar köpeğiniz için uygundur. Oyuncaklar olmasa önüne çıkan her şeyi çiğneyerek oyuncak olarak kullanır. Ayrıca yavru köpeklerde çiğneme ihtiyacını gidermek için güvenli bir yoldur. Oyuncakları seçerken uygun olmasına dikkat edin.
 • Köpeklerde bebek gibidirler. Etrafı inceler araştırırlar. Köpeklerin beslenmesinde önemlidir. Onların büyümesi ve gerekli besinleri alması gerekir. Bunun için uygun mama seçilmelidir.
 • Karbonhidratlar, sebze, tahıl ve şeker pancarı küspesinden elde edilir. Köpekler için önemli besinler arasındadır.

 

Sancaktepe Köpek Maması köpekler için sığır eti, kuzu eti ve tavuk eti ile üretilmiş ve proteinler ile takviye edilmiş köpek mamaları satmaktadır. İçeresinde, glutamin, lizin, triozin ve fenilalain, taurin, karnitin gibi birçok protein içeren mama markaları ile Sancaktepe ’de köpek sahiplerinin yardımcısı olmaktan gurur duymaktayız. Sancaktepe Köpek Maması dengeli mineraller köpekler için önemli bir ek takviye ürünleri ile kaliteli ürün stokları bulunan köpek dostuyuz. Kalsiyum, fosfor, potasyum, sodyum, magnezyum, çinko, demir gibi birçok mineraller ile köpeklerin sağlıklı ve uzun ömürlü yaşaması için kaliteli mama satmayı ticari ilkemiz olarak gördük ve ilkelerimizden asla ödün vermedik.

Sancaktepe Köpek Maması

Sindirilebilir köpeklerin uzun sağlıklı yaşaması için son derece kaliteli üretim yapılmış olan mama markaları, protein ve enerji deposu olan uygun kalitede mama seçenekleri ile hizmet vermek için çalışıyoruz. Sancaktepe Köpek Maması uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile köpeklerin sağlıklı uzun ömürlü yaşamaları için bizde destek vermekteyiz. Bu bizim politikamız olduğundan asla kalitesiz mama satmayı hiçbir zaman düşünmedik. Kalite olabildiğine düşük maliyete üretmeye çalışan mama markaları ile işbirliği içerisinde köpekler için bizde varız.