arama

Royal Mama Fiyatları

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Royal Mama Fiyatları

Royal Mama Fiyatları

Artık çok fazla sayıda evde kedi ya da köpek bakılmaktadır. Bir kedi veya köpeğin tüm besin ihtiyacını karşılamak için, tam ve dengeli beslenmesi için ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini karşılamak için en etkili beslenme şekli mama ile beslenmedir. Çok fazla sayıda kedi köpek maması üreten mama firması bulunmaktadır.

Bu markaların içinde en çok tutulan markalardan biri olan Royal marka mamaların çeşitli ürün yelpazesinden öne çıkan en çok satılan ürünlerden bir kısmını fiyat ve içerik olarak bahsedelim. Örneğin yeni doğmuş bir kedinin 4 aylık olana kadar kullanabileceğiniz Royal Canin Mother&Babycat mama çeşidi, hızlı bir büyüme sürecinde olan yavru kedinin ihtiyaç duyduğu tüm besin ve minerallere sahiptir. 2 kg ağırlığında ki bir paket mamayı da 69, 90 tl’ ye alabilirsiniz. Yeni doğmuş yavru bir kedinin diş yapısı daha oluşmadığı için rahat çiğneyebilmesi açısından özel tane yapısında olan bir mamadır. Arıca yavru kedinin savunma sistemini güçlendirerek, sindirimi kolaylaştırır.

Royal mama fiyatlarıadı altında sırada yavru köpekler için özel formüle dilmiş bir mama olan, Royal Canin ChihuaahuaJunior yavru köpek mamasının 1,5 kg ağırlığındaki paket fiyatı 60, 03 TL’ dir. 8 aylık olana kadar Chihuaahua ırkı yavru köpekler için geliştirilerek üretilen bir mama çeşididir. Gerçek tane yapısında bir mamadır. Özelaroması sayesinde üstün bir lezzete sahiptir. Bu mama sayesinde yavru köpeğin dışkısındaki koku ve dışkı miktarı azalır. İçeriğinde ki etkin besin maddesi kurutulmuş kümes hayvanı etidir.

Royal Canin’ in küçük ırk yavru köpekler için geliştirdiği, Royal Canin Mini Starter mamanın 3 kg lik paketi 99, 90 tl’ ye satılır. Bu mama çeşidi yavru köpek 2 aylık olana kadar kullanılır. Yavru köpeklerin yüksek enerji ihtiyacını karşılayarak bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar. Mamanın içindeki tanelerin özel yapısından dolayı sindirimi rahattır.

Yetişkin köpek ırklarından Golden Retriever cinsi bir köpeğiniz var ise bu köpeğinizi Royal Canin Golden Retriever 25 mama ile rahatça besleyebilirsiniz. Bu mamanın 12 kg’ lık paketini 229, 00 TL’ ye alırken yanında da mama kabı hediyesini alırsınız. Özel olarak üretilmiş bir kuru mama çeşididir. Bu cins köpeklerin özel bir tüy yapısı olduğu için bu mamanın içeriği sayesinde güçlü bir tüy yapısı bozulmaz. 15 aylık ve daha büyük yetişkin köpekler için kullanımı idealdir.

fazla kilolu bir kedi sahibi iseniz yada kediniz kilo almaya çok müsait bir yapıda ise Royal Canin Light kedi maması tam ideal kullanabileceğiniz mama çeşididir. Üstelik 2 kg’ lık bu diyet mamayı 84, 55 tl’ ye alabilirsiniz. Kümes hayvanı etinden yapılmış bir mamadır. Yüksek proteine sahiptir. İçeriğinde ki L – karnitin ilavesi sayesinde de kedinin vücut kaslarını korur.

Tüm yetişkin köpekler için kullanılabilecek bir mamadır. İçeriğindeki protein miktarı yetişkin bir köpeğin günlük aktivitesi için yeterlidir.

Royal Mama Fiyatları

Büyük ırk yetişkin köpekler için özel üretilmiş olan Royal Canin Maxi Adult 15 kg’ lık bir köpek mamasının da piyasa satış fiyatı 199, 00 TL’ dir. Büyük ırkta ki yetişkin köpekler için kullanabileceğiniz bir mama çeşididir. Bu tarz köpeklerin yüksek enerjiye ihtiyacı vardır. Bu mama ile bu köpeklerin ihtiyaç duyduğu tüm enerjiyi karşılayacak proteine sahip bir mamadır. Zengin içerikli bir mamadır.