arama

Royal Canin Yorkshire Terrier Junior Yavru Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Royal Canin Yorkshire Terrier Junior Yavru Köpek Maması

Royal Canin uzun yıllardır veteriner hekimlerle yaptığı araştırmalar sonucu edindiği bilgiler ışığında ırklara, yaşa, kiloya, boya, cinsiyete, günlük harcanması ve alınması gereken kalori miktarlarına göre köpekler ve kediler için mamalar hazırlamakta ve formüllerini sürekli olarak değiştirmekte.

 

Bu nedenle öncelikle doğru mama seçiminin öneminden bahsedeceğim. Öncelikle, Royal Canin köpeğinizin bir hastalığı ya da rahatsızlığı varsa, buna bakarak bir diyet hazırlamanın önemli olduğunu savunuyor ve sizler için köpeğinizi mama almadan önce mutlaka bir veterinere götürmenizi tavsiye ediyor. Köpeklerinizin her ne ihtiyacı ya da rahatsızlığı olursa olsun, Royal Canin sizler ve köpeğiniz için en sağlıklı ve mutlu olacağınız beslenme programını hazırlıyor ve bu programa en uygun mamayı sizlere sunuyor.

 

Köpeğinizin rahatsızlıklarına iyi gelmeyecek, onu daha da kötü yapacak, belki de aslında hiç almaması gereken besin maddelerinin olduğu bir mamayı alırsanız, sonucu pek iyi olmayacaktır. Bu nedenle lütfen doğru mama seçimine dikkat edelim.

 

Royal Canin Yorkshire Terrier Junior Yavru Köpek Maması, köpeğinizin ırksal ihtiyaç ve gereksinimlerini düşünerek hazırlanan bir mamadır ve tür içi özellikleri düşünülerek formülize edilmiştir.

 

Yorkshire Terrier Junior Yavru Köpek Maması, köpeğinizin temel besin ihtiyaçlarını karşılarken bakın bunlara da faydası dokunuyor;

 

>Tüy Sağlığı

Tüylerinin daha gür ve sağlıklı uzamasını sağlar.

>Sindirim Sistemi

Bağırsaklarını düzenler ve sindirim sistemini güçlendirir.

>Bağışıklık

Köpeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirir ve daha az hasta olup daha sağlıklı yaşamasını sağlar.

 

>Diş Sağlığı

Köpeğinizin dişlerinin güçlenmesini, kalsiyum ile diş tartarı oluşumunun azalmasını sağlar.

 

Bu özel mamanın içeriği de şu şekildedir;

 

Kurutulmuş kümes hayvanı proteini, hayvansal yağlar, pirinç, mısır unu, pancar küspesi, mineraller, soya yağı, balık yağı, maya, hodan yağı, kadife çiçeği ekstratı, hidrolize maya, A vitamini, D3 vitamini, bakır, çinko, manganez, demir, iyot, selenyum, koruyucu ve antioksidanlar.

 

Bu mamanın hayvanınız için yararlı olacağına nasıl mı emin olacaksınız? Bir veterinere danışın ve içindekilerin kedi ve köpeğiniz için sağlıklı olup olmayacağını sorun. Eminim sizedir. Köpeğinizle daha uzun süre daha sağlıklı bir yaşam geçireceğinizi söyleyecektir. Veterinerdir. Hekimler ile hazırlanan bu özel formülasyonların sizin ve köpeğinizin için üretildiğini ve sizlere de danışılarak yapıldığını bilin. Köpeğiniz ve kediniz için en iyisini düşünen Royal Canin, sizlere özel sunduğu seçenekler ile daima mutlu olmanızı ve kedi ve köpeğinizin yaşamlarına mutlu ve sağlıklı devam etmesini önemsiyor.

 

Türlere özel mama üretme fikrini ilk kez ortaya koyan Royal Canin, bu konuda oldukça da başarılı olmuşa benziyor ve sizlere sunduğu imkanlar ile kedi ve köpeğinizle daha mutlu olacağınızın garantisini vermek için çeşitli kriterlere uygun mamalar üretiyor.

 

Köpeğinizin bir rahatsızlığı var ise buna yönelik bir mama tercih edin, eğer köpeğiniz bir besine karşı hassasiyet gösteriyorsa başka bir mama tercih edin fakat öncesinde mutlaka bir veterinere danışmayı ihmal etmeyin.

Royal Canin Yorkshire Terrier Junior Yavru Köpek Maması

Köpeğiniz sizin için nedir. Kadar önemliyse, o kadar önemsiyor Royal Canin sizi ve köpeğinizi. Doğru mama ile köpeğinizi sağlıklı yetiştirin, bambaşka ve sağlıklı bir hayat sunun ona. Farklı besin içerikleri ile her türe özel besin öğesi bulunduran Royal Canin, kedi ve köpekleriniz için çeşitli diyetler sunarak köpek ve kedilerinizin sağlıklı yaşarken aynı zamanda büyümesini ve gelişmesini de destekleyen, ağız tadına uygun, mutlu ve sağlıklı köpekler görmeyi hedefliyor. Sizler de doğru mamayı seçerek köpeğinizin hayatını değiştirin.