arama

Royal Canin X Small Yavru Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Royal Canin X Small Yavru Köpek Maması

Yavru köpek besleyecekler yetişkin köpeğe göre daha dikkatli olmalıdırlar, çünkü yavru köpek daha fazla hastalanmaya daha fazla yemek seçme halindedirler, Bağışıklık sistemi yetişkin köpeklere göre daha zayıftır. Köpeklerin sindirim organı tek bir mide ile kısa bir bağırsak sisteminden oluşmaktadır, yavru köpeklerin uygun kuru mamalar ile beslenmesi gerekmektedir, 4 aylık bir yavru köpek ile 9 aylık yavru köpeğin arasında bile besin ihtiyacı farklılıkları vardır, bu nedenle yavru köpeklerin gereksinimine uygun sindirilebilen proteinler, yeteri kadar kalsiyum, fosfor bakımından zengin vitaminler bulunması gerekmektir. Bura da dikkat edilmesi gereken köpeğinizin 6 – 7 haftalık zaman dilimine geldiğinde kalitelidir. Kuru mama beslenmesine geçilmesi olacaktır.

 

Royal canin x small yavru köpek maması

 

Yavru köpeklerin sütten kesilme dönemleri ve bir yaşına gelene kadar direnç ve bağışıklık sistemlerini artıran, fayda sağlayan bir mamadır. Royal canin x small yavru köpek maması bu dönemlerde sevgili dostlarınızın beslenme ihtiyaçlarını içeriğindekidir. Yüksek kaliteli ve zenginleştirilmiştir. İhtivaları ile yavru köpeğinizin sağlıklı beslenmesi için mükemmel bir ürün ortaya çıkarmıştır.

 

Minik yavru köpeklerin yiyebileceği ve ağız yapılarına göre planlanmıştır. Ayarlanmış büyüklükte krakerlerden oluşturulmuştur, ayrıcadır. Diş sağlığı içindir. Önemli olup tartar oluşumlarını önleyici özelliktedir .

 

Royal canin x small yavru köpek maması içeriğinde ; Kümes hayvanları eti, prinç, mısır gluteni, hayvansal yağlar, bitkisel proteinler, hidrolize hale getirilmiş hayvansal proteinler, pancar küspesi, mineraller, soya yağı, psyllium kabuk ve tohumlarıdır. Balık yağı, fructo – oligo – saccharides, hidrolize edilmiş maya mannan – oligo – sakkarid kaynağı, kadife çekirdeği ekstresi, gibidir. Oldukça zenginleştirilmiş besinler bulundurmaktadır.

 

Özel formülize edilmiş olan Royal canin x small yavru köpek maması, yavru köpeklerde üstün ve etkili bir sindirim toleransı için dengeli biridir.Bağırsak florası sağlar, bağışıklık sistemini kuvvetlendirmektedir, yavru köpeklerin gelişim süreçlerinde sıklıkla görülen sindirimdir.Bozukluğu rahatsızlıklarını minimize eder, köpeklerin beslenmeleri sadece karınlarının doyması değil, almış olduğu besinin öğütülmesi ve dışa atımı aşamalarında sindirim sistemlerinin sağlıklı çalışmasıdır, yavru köpekler günde 4-5 defa dışkı yapabilirler.

Bu süreçte yanlış ve kalitesiz marka kullanımları ishal’e sebep olabilmektedir Royal canin x small yavru köpek maması yavru köpeklerinizin bu tip rahatsızlıklara yakalanmamasıdır.Hususunda ürün çalışmalarını doğru kaliteli ve hijyen kuralına dikkat ederek sürdürmekte olup senelerin vermiş olduğu tecrübeyle marka olma yolunda kendini kanıtlanmış, müşteri memnuniyetinde bir o kadardır.Tatmin edicidir internet ortamında yapılan yorumlar bunun ap açık göstergesidir, ayrıca küçük köpeklerin neyi sevdiği ve iştahla yediğini Royal canin x small yavru köpek maması doğru tahmin eder .

 

Royal canin x small yavru köpek maması, içeriğinde bulunan maya mannan, bakteri, maya, küf ve yüksek bitkilerde bulunan su tutucu, antioksidan özellikli ve kansere karşı koruyucu etkiye sahip mannaz polimeri, toprakta depo polisakkarit ihtiva eder .

 

Bakteri ; Toprakta, suda, canlılarda bulunan, çürüme mayalanma veya hastalıklara sebep olan bölünerek çoğalan tek hücreli canlıdır, hayvanların genelinde sıklıkla görülebilen bir rahatsızlığa yol açabilmektedir. Bakteriler vücudumuzda zayıf olan yerlere yerleşerek hasta olmamıza yol açarlar. Dikkat edilmediği taktirde ölümcül sonuçlar doğurabilirler. Tüm bu olumsuz sebepler düşünüldüğünde içeriğinde maya mannan, bağışıklık sistemi ve direnç için önem arz etmektedir .

Royal Canin X Small Yavru Köpek Maması

Royal canin x small yavru köpek maması üst düzey kaliteli ürünler sıralamasındadır ve piyasa fiyat orantısına bakıldığında tercih sebebidir .