arama

Royal Canin Selection Junior Yavru Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

 Royal Canin Selection Junior Yavru Köpek Maması

Royal Canin Selection junior yavru köpek maması, yavru köpekler için üretilmiş özel kuru mamadır, yavru köpeklerin iki ay ile bir yaş arasındakidir. Bu dönemlerinde yüksek kalitede mama ile yavrularıdır. Köpeklerin sağlıklı bir gelişim sürecinde olmaları amaçlanmıştır.

 

Royal Canin Selection junior yavru köpek maması, sevgili minik dostumuzun daha sağlıklı ve kaliteli, dengeli beslenmesini sağlayan iştah veren aromasıyla lezzetli bir kuru mamadır.Royal Canin Selection junior yavru köpek maması, itinayla seçilmiş ve özendir. Gösterilen bir üretim sonucunda yavru köpeklerinize tereddüt etmeden sunabileceğiniz bir ürün geliştirmiş olup bu konuda kendisini müşterilerine kanıtlamayı başarmıştır .

 

Royal Canin Selection junior yavru köpek maması et, tahıl ve yeşil sebzeler ile maksimum seviyede kaliteli besleyici özel formüllerden üretilen bir kuru mamadır, üretimdekidir. Yüksek kalite ve zengin içeriği yavru köpeğinizin ihtiyaç duyduğu enerji ve yaşam kalitesindekidir. Konfor için oldukça önemlidir, çünkü köpeklerinizin yavruluk dönemlerindeki beslenme kalitesi, süre gelen yaşamı boyuncadır. Sağlık açısından önemli bir rol oynamaktadır. Royal Canin Selection junior yavru köpek maması yüksek kalitede protein içeriği ile kullanılan etler yavru köpeğinizin sağlam bir kas ve kemik yapısına sahip olmasını sağlar, köpeklerdeki kas ve iskelet yapısı daha yavru iken gelişime başlar, doğru ve dengeli beslenme iledir.Köpeğinizin iskelet yapısı ve dinamik duruşu onun sağlıklı bir kas yapısına sahip olduğu konusunda fikir sahibi olmanızı sağlar, köpeklerin çene kemik yapılarının güçlü olması gerekliliği herkes tarafından bilinen bir olgudur, zira hem beslenmede hem de kendini savunmada çene kas yapılarının kuvvetli olması, sağlıklı dişlere sahip olmaları gerekmektedir

 

Royal Canin Selection junior yavru köpek maması kullanmış olduğu kaliteli etler ile yavru köpeğinizin güçlü bir kas yapısına sahip olmasına katkı sağlamaktadır .

 

Royal Canin Selection junior yavru köpek maması içeriğindeki omega 3 ve omega 6 kaynağı olan balık ve sebze çeşitlemesi ile antioksidanlar köpeğinizde kuvvetli bir bağışılık sistemi oluşmasını sağlar ayrıca yavru köpeklerin güzelliği ve hoş görünümü için omega, balıktır. Ve sebzelerdir. Önemli bir yer tutar, deri sağlığı tüylerinin güzel görünmesi köpek sahiplerininde temaşa olarak hoşuna giden bir durum olacaktır.

 

 

Royal Canin Selection junior yavru köpek maması içeriğindeki nişasta ve lif kaynağı olan tahıllar ile yavru köpeğinizin gerekli olan enerjisini almasını sağlamaktadır, Royal Canin selection junior yavru köpek maması bitkisel bitkisel lif içeren pancar posası, zekadır.Gelişimi için oldukça önemlidir.Ve gereklidir ayrıca ürün içeriğindeki kalsiyum, fosfor, magnezyum, gibi mineraller ile yavru köpeğinizin düzgün bir kas ve iskelet yapısına sahip olmasını sağlamaktadır.

 

Royal Canin Selection junior yavru köpek maması içeriğindeki A, D, E gibi vitaminler ile yavru köpeğinizin hücre gelişiminde etkilidir .

 

Yavru köpeklerin gelişimlerini önemsemek ve ona göre beslenmelerini sağlamak önemli bir olgudur bu konuya dikkat göstermek hem minik dostunuzun hem sizin dahadır.Huzurlu olmanızı veteriner veteriner dolaşmamanızı sağlayacaktır . Royal Canin Selection junior yavru köpek maması piyasadaki üst düzey ürünlerden olup bütçesel anlamda cebinizi yormaz, piyasada dahadır. Ucuz markalar olmakla birlikte bu mamaların sadece doymalarını sağlamaktadır aslında düşünülmesidir. Gereken konu gelişimleri ve boşaltım sistemlerinin doğru çalışmasıdır, sağlıklı ve konforlu bir yaşam süreçleri için Royal Canin Selection junior yavru köpek maması .

Royal Canin Selection Junior Yavru Köpek Maması

A vitamini 1400 U1kg.

Yağ %1.8

D 3 Vitamini 1000 U1 kg.

E Vitamini 120 mg.kg.

Kül %6.7

Bakır sülfat 23 mg.

Kalsiyum %1.3

Fosfor % 1

Magnezyum % 0.1