arama

Royal Canin Rottweiler Tavuklu Yetişkin Kuru Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

 Öncelikle Doğru Mama Seçimi

Royal Canin Rottweiler Tavuklu Yetişkin Kuru Köpek Maması

Doğru mama seçimi, evcil kedi ve köpeklerinizin hem sağlıklı bir yaşam sürmesi hem de mutlu olmaları için en önemli bakım aşamasıdır. Kedi ve köpeklerinizin yaş, cinsiyet, ırk, boyut, sahip olduğu ya da bünyesinin yatkın olduğu hastalıklar gibidir. Birçok özelliği göz önünde bulundurularak hazırladığı mamalar ile doğru beslenmeye verdiği önemi vurgulayan Royal Canin, özellikle evcil dostunuz olan bu hayvanlarındır. Sizlerle ömür boyu sağlıklı ve mutlu yaşamasını amaçlıyor. Bu yüzden doğru mama seçimidir. Ve sahip olunabilecek her türlü özelliği göz önünde tutarak gerekli besin öğelerini kullanarak en doğru mamayı hazırlıyor.

 

Seçilecek olan mamanın kedi ya da köpeğiniz için uygun olup olmadığına nasıl karar vereceğinizi bilmiyor iseniz, bir veterinere giderek gerekli kontrolleri yaptırabilirdir. Kedi ya da köpeğinizi etkileyen alerjenleri, sahip olduğu hastalıkları, ona neyin iyi gelip neyin gelmeyeceğini öğrenerek mamanızı seçebilirsiniz. Böylece hem doğru mamayı bir uzman yardımıyla seçmiş olursunuz hem de çokça çeşit arasından seçim yapma şansınız olur.

 

 Irklara Özel Mamalar

 

Irklara, yaşa, boyuta, cinsiyete, sahip olduğu hastalık ve benzeri özelliklere göre mamalar üreten Royal Canin, ırklara özel mamaları üreterek, en doğru mama seçimini kolaylaştıran seçenekler sunuyor. Irkların yatkın olduğu hastalıklar, çene yapıları, sahiptir. Olmaları gereken kilo, harcamaları gereken enerjidir. Miktarı, ortalama ulaşmaları gereken boyut ve benzeri tüm etkenlere uyan bir mama üretilerek; ırklara sunuluyor. Royal Canin Rottweiler Tavuklu Yetişkin Kuru Köpek Maması da bu özelliklere hitap ediyor ve özel ırk Rottweiler köpeklerinizin sağlıklı ve ırkına uygun olarak gelişmesini destekliyor.

 

 

 

 

 

 

 Mamanın İçeriği

 

İçeriğinde kadife çiçeği özü, kurutulmuş kümes hayvanı proteini, mısır unu, hodan yağı, hidrolize edilmiş kıkırdak, hayvansal yağlar, hidrolize edilmiştir. Kabuklu hayvanlar, yeşil çay ve üzüm özleri, hidrolize maya, soya yağı, mineraller, kurutulmuş Hindistan cevizi yağı, balık yağı, dehidre domates, pirinç, bitkisel lifler, mısır, yağ, demir, selenyum, manganez, vitaminler, bakırdır. Antioksidanlar, çinko, iyot, diyetsel lif, kül gibi bir çok besin öğesini bulundurur ve bu içeriğindekidir. Özel formülize edilmiş maddeleri ile evcil dostunuza ırksal özelliklerini geliştirecek ve olması gerektiği gibi kazandıracak şekilde üretilir.

 

 Neden Bu Mamayı Tercih Etmeli? Köpeğim İçin Yararları Nelerdir?

 

Köpeğinizin ırkına özel olarak üretildiği için içeriğindeki besin öğeleri bu ırkın sahip olması gereken ortalama kas kütlesini, boyutunu, kilosunu ve benzeri her türlü özelliği düşünerek içeriğidir. Bu özelliklere göre belirler. Bu ırklara özel mamalar, köpeğinizin başka mamalardan alamayacağıdır. Besin öğelerini de kapsadığı için daha sağlıklı büyüyüp gelişmeyi ve köpeğinizin ırksal özelliklerine sağlıklı bir şekilde sahip olmasını sağlar.

 

Doğru mamayı seçtiğiniz zaman köpeğinizin hızla gelişerek büyüdüğünü ve sahip olması gereken özelliklere kavuştuğunu göreceksiniz. Bunun için eğer köpeğinizin bu içerikteki herhangi bir şeye alerjisi yoksa ya da onu rahatsız edecek herhangi bir şeydir. İçermiyorsa, rottweiler cinsi köpeğinizin bu mamayı yemesini tercih edebilirsiniz çünkü köpeğinizin sağlıklı ve mutlu gelişmesi önemlidir ve sizler de köpeğiniz ile daha uzun mutlu yıllar geçirmek istiyorsanız, doğru mamanızı bularak köpeğinizi bunun ile beslemelisiniz.

 

Lütfen yukarıda yazan her uyarı ve özelliğe dikkat ederek mama seçimi yapınız ve bundan sonra köpeğinizdeki gelişmeleri gözlemleyerek yan etkisi var mı ya da gelişme gösteriyor mu bakmalısınız.

 

 Mamalar Kimler Tarafından Geliştiriliyor?

Royal Canin Rottweiler Tavuklu Yetişkin Kuru Köpek Maması

Mamalar, Royal Canin’in veteriner hekimleri tarafından uzman eller ve kedi ve köpeklerinizi çok iyi tanıyan sizler ile geliştiriliyor ve bu formülizasyon sırasında bu iki tarafındandır. Bilgileri doğrultusunda doğru mamalar hazırlanarak sizlere sunuluyor.