arama

Royal Canin Pug 25 Pug Junior Yavru Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Royal Canin Pug 25 Pug Junior Yavru Köpek Maması

Royal Canin’in ırklara, yala, cinsiyete, kiloya, olması gereken boyuta ve benzeri her türlü etkene bakarak hazırladığı özel mama serileri vardır ve bu ürün de bunlardan bir tanesidir. Pug ırkı yavrular için hazırlanan bu mama, tamamen pugların özellikleri göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.

 

Royal Canin ırklara göre ürettiği mamalara bakılarak köpek ya da kediniz için uygun mamayı seçip alabilirsiniz. Kedi ve köpeklerinizin sağlığı için doğru mama seçimi en önemli etkendir.

 

Köpek ve kedilerinizin sağlıklı büyümesi, ırklarına uygun özelliklerine göre büyümesi ve mutlu bir yaşam geçirmelerini sağlayan mamaları üreten Royal Canin, tamamen kedi ve köpeklerinizin sağlığının her şeyden önemli olduğunu düşünüyor. Bunun yanı sıra içine koyduğu malzemelerdir. Ve besin öğelerinin ırklara ve bazı hastalıklarına ya da gelişmişlik seviyelerine göre de dikkat eden Royal Canin, hayvanınız için en önemli sağlık sorunlarının yanlış mama seçiminden kaynaklandığını ya da önemli sağlık sorumlarının yanlış mama seçiminden dolayı çözülemediğini belirtmiş ve doğru mama seçiminin çok önemli olduğunu savunmuştur.

 

Köpeklerin hassas çene yapısına ve küçük ırk köpek olduklarından dolayı küçük ırkların yakalanma olasılıklarının fazla olduğu hastalıklara göre mamalar üreten Royal Canin, ırklara, yaşa, cinsiyete, günlük tüketilmesi gereken kalori alımına, yatkın olduklarıdır. Hastalıklarına göre mamalar hazırlanır. Böylece kedi ve köpekleriniz için en doğru mamayı seçmek kolaylaşır ve seçilen mamalarındır. Zararları ya da yararları tek tek incelendiği Zaman kedi ya da köpeğinize uygun olduğu olmadığını anlarsınız.

 

İçeriğinde kurutulmuş kümes hayvanı proteini, mısır unu, pancar küspesi, hayvansal yağ, bitkisel protein izolat, üzüm özleri, bitkisel yağlar, hidrolize kıkırdak, yeşil çay, balık yağı, hidrolize hayvansal proteinler, bitkisel protein izolat ve benzeri besin ögelerini içerendir. Bu ırka özel mama, Pugların özel çene yapısına ve yakalanma risklerinin yüksek olduğu hastalıklara göredir. Üretilmiştir ve sağlıklı ve mutlu bir köpeğiniz olması için önemli vitamin ve mineralleri içerir.

 

 

Köpek ve kediniz için yapabileceğiniz en önemli şey mamasını doğru seçerek ona daha sağlıklı ve güzel bir hayat sunmaktır. Evcil hayvanlarınızın sağlığını düşünerek hazırlanılan bu mamalar, sizlerin dedir. Desteğini alarak formülize edilir ve kedi ve köpeklerinizle en iyi anlaşacak sizlerin desteği iledir. Onların sağlıkları için en önemli öğeler de mamaların formülasyonun da kullanılarak desteklenir.

 

Sizlerin desteği hem psikolojik hem de bilgisel olarak alınarak mamaların içeriğinin belirlenmesinde kullanılır. Mamalar hazırlanırken amaç daima kedi ve köpeklerinizin sağlıklı olması, metabolizmasının gelişmesi, daha Mutlu ve sağlıklı büyümesidir.

 

Mama seçimlerini yaparken mutlaka önce bir veterinerle görüşülmeli ve kedi ya da köpeğinizin metabolik ve psikolojik özellikleri dikkate alınarak belirli diyetler düzenlenir. Bu diyetler belirli özelliklere göre düzenlendiği için amaç kedi ya da köpeğinizin sağlıklı kiloya ulaşmasıdır. Kilosunun sabit kalması, metabolizmasının düzenlenmesi veya hızlanması, hastalığı varsa iyileşmesi, yoksa önlenmesi ve istenilen ırkın sağlıklı özelliklerine göre büyümesidir.

 

Lütfen mama seçimi yaparken bu özelliklere ve kedi ve köpeklerinizin ırksal özelliklerine göre seçim yapın ve veterineriniz ile konuşarak en uygun mamayı bulun ve bunu kullanarak evcildir. Hayvanınızın daha sağlıklı ve Mutlu gelişmesini sağlayın. Böylece siz de evcil dostunuz da sağlıklı gelişmeden ve büyümesinden dolayı mutlu olacaksınızdır ve sizlerin de mutluluğu için doğru mama seçimi önemlidir.

Royal Canin Pug 25 Pug Junior Yavru Köpek Maması

Royal Canin Pug 25 Pug Junior Yavru Köpek Maması, yavru pug ırkından olan köpekleriniz için en doğru seçim olacaktır. Tercih edilebilir bir mamadır fakat öncelikle tabii ki bir veteriner ile görüşmek gerekmektedir.