arama

Reflex Büyük Irk Biftekli High Energy Yavru Kuru Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Reflex Büyük Irk Biftekli High Energy Yavru Kuru Köpek Maması

Bu makalemizde siz değerli ve saygıdeğer okurlarımız ile birlikte evlerimizde, bahçemizde kısacası hayatımızın bir köşesinde yer edinmiş hatta ailelerimizden bir birey olmuş gibice sine sahiplendiğimiz minik dostlarımız için en iyi olan yaşamı sunmanın biz sahiplere bir görev olduğunu hatırlatmak isterim. Eğer onlara biz güzel ve iyi bir şekilde yaklaşır bakımlarını eksiksiz şekilde yerlerine getirirsek görevimizi tamamlamış ve onlarında ömürlerini mümkün olduğundan daha çok yaşayabilmelerine olanak sağlayıp bununla kalmaz biz sahiplere karşı büyük minnettar olan dostlarımız ile keyifli ve mutlu günler geçirebiliriz. Hayvan bakımı denince akılla ilk gelen konu doğru beslenme olmaktadır.

 

Bunun için evinize, iş yerinize hatta okulunuza günümüz arasında çokça yaygınlaşmış veteriner hekimliklerine giderek hayvanımızın cinsine, yaşına ve durumuna göre en uygun mama tercihini yapabiliriz. Doğru mama tercihi için kesinlikle öncelikle bir uzman veteriner hekime mümkünse evcil hayvanınız ile gitmelisiniz. Hayvan bakımları arasında siz değerli okurlarımızdan görevlerimizi eksiksiz yerine getirmeyi bir borç olarak bilmenizi isteriz. Bu makalemizde sizlere Reflex Büyük Irk Biftekli High Energy Yavru Kuru Köpek Maması hakkında bilgi vereceğiz. Kullanım şartları artı yönleri ve eksi yönlerini inceleyerek ürün tanıtımına geçebiliriz.

 

Öncelikle belirtmeliyim ki adından da anlaşılacağı gibi tanıtımını yaptığımız mama köpekler için geçerlidir. Ancak adından yine anlaşılacağı gibi sadece yavru köpeklerimiz için geçerli olan bu mamayı en doğru şekilde nasıl kullanacağımızı bilmeniz üzerine bu yazıyı sizlere hazırlama gereksinimi duyduk. Reflex büyük ırk biftekli high energy yavru köpek maması, evcil hayvanlarınız için beslenme ve gelişimi açısından mümkün olduğunca ideal şekilde hazırlanmıştır. Sağlıklı bir kalp ve görüş etkilerini artırmak amaç edinilmiş olan bu mamada vitamin ve mineral katkıları içeriğe yer edinmiştir. Aynı zamanda doğal ve sağlıklı bir kürk (deri) yapısı için çinko ve biotin b7 vitamini kullanılmıştır.

 

Kolay sindirilebilir, mineral içeriği bakımından geniş ve zengin, bağışıklığı mümkün olduğunca koruyan ve artıran bu mama aynı zamanda köpeğinizin diş yapısı ve boyutları için uyarlanıp hazırlanılmıştır. Köpeğiniz için tadı da düşünülmüş ve biftek eklemi de yapılmıştır. Bütün bunlarla kalmayıp hamilelik ve doğum zamanlarına yakın olan zaman diliminde anne köpek içinde kullanılabilir hale getirilmiş olan Reflex Puppy köpek maması emzirme döneminde gerçekleşen köpeğinizin kilo kaybını da mümkün olduğunca engelleme ve süt artışında etkili bir rol alması için de uyarlanıp kullanıma hazır hale getirilmiştir. Paket içerisinde gelen kuru köpek mamasının içeriğine göz atacak olursak ham protein 28. 00, ham yağ 16. 00, ham lif 2. 80, ham kül 6. 50 ve nem oranı 10 olarak gelmektedir.

Reflex Büyük Irk Biftekli High Energy Yavru Kuru Köpek Maması

Mama içeriğinde bir başka olarak tavuk ve tavuk eti ürünleri, mısır, buğday, buğday kepeği, mısır gluteni, hayvansal yağ, kurutulmuş şeker pancarı, ciğer aroması, tuz, kuru bira mayası, keten tohumu, vitamin türlerinden VitA, Vit. D, Vit. E, W. K, Vit. C, biotin, W. B1, Vit. B2, Vit. B6, Vit B12, niasin, folic asit, choline, Ca. D. Pantotenat ve kalsiyum, fosfor, çinko, iyot, bakır, potasyum klorür gibi mineralleri içermektedir. Beslenme tavsiyesi olarak ise 1 yaş altı ve hamile köpeklerin kullanımı uygun görülmüştür. Kullanımdan sonra köpeğin aktivitesi, fiziksel özellikleri bulunduğu ortam ve bakımlara göre artış olarak görülür. Köpeğinizin sindirim sorunu yaşamaması için bu tür mamayı tercih edebilir ve kullanıma başlayabilirsiniz. Ürünü 15 kilogram ağızı kapalı bir şekilde internetten almak isterseniz alım fiyatı internet üzerinde yaklaşık 90-100 TL arasında değişmektedir.