arama

ProplanPuppy Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

ProplanPuppy Köpek Maması

ProplanPuppy Köpek Maması

Evinizde bir köpekle yaşama kararı vermek oldukça ciddi bir karardır. Öncelikle bir köpek edindiğinizde onunla bir ömür boyu birlikte yaşayabileceğinize emin olmanız gerekir. Eğer geçici bir hevesle bir evcil hayvan edinirseniz daha sonrasında terk etmeniz kaçınılmaz olduğundan bu hem evcil hayvanınız, hem de sizin için zorlu bir süreç olacaktır. Eğer ömür boyu birlikte olacağınıza eminseniz ve onu gerçekten sevebilecekseniz bir evcil hayvan edinmeniz doğru olacaktır. Evinize aldığınız bir yavru köpek en az küçük bir çocuk kadar ilgiye ihtiyaç duyar. İster bir barınaktan, isterseniz bir pet shoptan satın alın öncelikle köpeğinize uygun bir yaşama ortamı sağlamalısınız. Evinizin fiziksel şartları bir köpek beslemeye uygun olmalıdır. Ayrıca her gün gezdirebilmeniz, onunla oyun oynayabilmeniz de önemlidir.

Yavru bir köpek aldığınızda onun bakımıyla ilgili en önemli konulardan biri de köpeğinizin beslenmesidir. Köpeğinizin ırkına, büyüklüğüne ve özel ihtiyaçlarına en uygun mamayı seçmek köpeğinizin fiziksel ve ruhsal gelişimine büyük katkıda bulunacaktır. Kedi olsun, köpek olsun evcil hayvanınızın ilk bir yılında tüketeceği kaliteli bir mama onun ömrü boyunca kaliteli bir yaşam sürmesini, gereken boyutlara ulaşmasını, hastalıklardan korunmasını sağlar.

Proplanpuppy köpek maması yavru köpekler için özel olarak üretilmiş kaliteli bir kuru mamadır. 2 ile 12 ay arasındaki yavru köpeklerin beslenmesi için uygun olanproplanpuppy köpek maması yavru köpeğinizin sindirim sistemini yormadan ihtiyaç duyduğu besinleri alabilmesi amacıyla formüle edilmiştir.

Proplanpuppy kuzu etli ve pirinçli yavru köpek maması yavru köpeklerin kullanımına uygun kuzu ve pirinç içeriğiyle protein ve karbonhidrat açısından zengin lezzetli bir mamadır. Yavru köpeklerin bağışıklık sistemini güçlendirir ve gelişimini destekler. Anne köpeklerin sütünde bulunan beyin ve görme fonksiyonlarının gelişimini sağlayan DHA maddesini de içerir. İçeriğindeki yüzde otuz oranında gerçek kuzu eti yavru köpeğinizin kas ve kemik gelişimini destekler.

Proplanpuppy köpek maması, içerdiği kolostrum sayesinde yavru köpeklerin anne sütünden kesildikten sonra da bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Ayrıca içeriğindeki kalsiyum fosfor ve D vitamini yavru köpeğinizin kas, iskelet, eklem ve diş gelişimini destekler.Proplanpuppy köpek maması sindirim sisteminin sağlıklı çalışmasına yardımcı olarak, yavru köpeğinizin gaz sorunlarını azaltır, ishali önler, dışkılamayı düzenler. İçerdiği vitaminler ve güçlü antioksidanlar tam ve dengeli beslenmeyi sağlar vücuttaki serbest radikallerin zararlı etkilerini azaltır.

Hassas sindirim sistemi olan veya allerjik bünyeli yavru köpekler için uygundur. İçerdiği yüksek oranda somon balığı eti tek protein kaynağı olup gıdaya bağlı olarak gerçekleşen hassasiyet riskini en aza indirir. Somondan gelen yüksek protein oranının yanı sıra linoleik asit, vitamin A ve çinko sayesinde daha sağlıklı ve daha elastik bir deri oluşumu sağlar.

ProplanPuppy Köpek Maması

Proplanpuppy köpek maması mide, sindirim, deri ve tüy problemleri olan hassas yavru köpeklerin koruyucu sistemlerini destekler. Yavru köpeklerin yeterli gelişim ve büyümeleri için gereken besinsel ihtiyaçları tamimiyle karşılar. Alerji riskini en aza indirmek için bu üründe buğday, sığır eti ve süt ürünleri kesinlikle kullanılmamıştır. Sadece yüksek oranda somonun yanında mısır ve pirinç kullanılmaktadır. Sindirim sisteminin güçlenmesini sağlayan glutaminamino asidi ve diğer besleyiciler ile sağlıklı bir sindirim sistemi için destek sağlar.

Proplanpuppy köpek maması ile yavru köpeğinizi anne sütünden kesildikten sonra sağlıklı ve dengeli olarak besleyebilir, onun uzun yıllar sağlıklı yaşaması için gerekli tüm besinleri proplanpuppy köpek mamasından alabilirsiniz.