arama

Plaisir Sığır Etli Ve Sebzeli Köpek Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Plaisir Sığır Etli Ve Sebzeli Köpek Konservesi

Köpeklerin oldukça lezzetli bir şekilde tükettikleri sığır eti ve sığır yüreğinin sebzeler ile birlikte güzel bir şekilde birleşimi ile üretilen Plaisir sığır etli ve sebzeli köpek konservesi, köpeklerinizin beslenmesini dengeli ve tam bir şekilde sağlamaktadır.

 

Plaisir Sığır Etli ve Sebzeli Köpek Konserve Mamanın İçeriğinde Bulunan Besin Maddeleri ve Bitkisel Katkı Maddeleri Nelerdir?

 

Kaynağı belli bir şekilde konserve mamanın içeriğine eklenmiş olan et ve et türevleri, %14 oranında sığır eti, %4 oranında sığır yüreği, çeşitli sebzeler, %4 oranında havuç, %4 oranında bezelye, çeşitli şeker ve mineraller, emülsifyeler, emülsifyeler miktarı ise, kg bazında 5162 mg sinemaki sakızı Plaisir sığır etli ve sebzeli köpek konserve mamanın içeriğinde bulunan vitaminler ise;

 

260 IU D vitamini, 118 mg E vitamini, 59 mg B1 vitamini bulunmaktadır.

 

Plaisir Sığır Etli ve Sebzeli Köpek Konserve mamanın içeriğinde bulunan analitik bileşenler ise;

 

%9,5 oranında ham protein, %5,5 oranında ham yağ, %0,8 oranında selüloz, %2,5 oranında ham kül ve %81 oranında nem bulunmaktadır.

 

Plaisir Sığır Etli ve Sebzeli Köpek Konserve Mamanın Beslenme Talimatı ve Kullanma Şekli Nasıl Olmalıdır?

 

2 kg ile 3 kg arasında olan köpekleriniz için gün içerisinde 2 öğün olmak üzere, 1 ya da 2 kâse verebilirsiniz.

 

3 kg ile 7 kg arasında olan köpekleriniz için gün içerisinde yine 2 öğün olmak üzere, 2 ile 4 kâse arası verebilirsiniz.

 

7 kg ile 12 kg arasında olan köpekleriniz için 4 ile 6 kâse arasında gün içerisinde 2 öğün olmak üzere verebilirsiniz.

 

Yukarıda verilmiş olan beslenme miktarları, normal aktivitesi olan köpekleriniz içindir. Gün içerisindeki aktivitesi fazla olan köpekleriniz için bu miktarları arttırabilirsiniz.

 

Plaisir Sığır Etli ve Sebzeli Köpek Konserve mamayı oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Açılan ve yarım kalan konserve mamalarınızı ise buzdolabında saklayınız. Buzdolabında sakladığınız konserve mamaları 2 gün içerisinde köpeklerinizin tüketmesini sağlayınız.

 

Mamaların yanında ve her zaman köpeklerinizin tüketmeleri için temiz ve taze sular onlara yakın ve ulaşabilecekleri yerlerde bulundurunuz.

 

Kedi ve Köpekleriniz İçin Üretilen Plaisir Marka Mama Çeşitleri Nelerdir?

 

Kedi ve köpeklerinizin doğasına ve damak tadına oldukça uygun bir şekilde üretilmiş olan Plaisir marka mama çeşitleri şu şekilde;

 

Plaisir tavşan etli ve ezme yetişkin kedi konserve mama,

Plaisir hindi etli konserve köpek maması,

Plaisir sığır etli ve sebzeli konserve köpek maması,

Plaisir Pate ezme yavru kedi konserve mama,

Plaisir Tuna balığı etli ve ezme yetişkin konserve kedi maması,

Plaisir biftek ve hindi etli yetişkin kedi konserve mama,

Plaisir tavuk etli ve ezme yetişkin konserve kedi maması,

Plaisir somon balığı etli konserve yetişkin kedi maması,

Plaisir somon ve morina balığı etli yetişkin kedi konserve mama,

Plaisir alabalık ve karides balığı etli yetişkin kedi konserve mama,

Plaisir biftekli ve ezme yetişkin kedi konserve mama.

 

Yavru ve Yetişkin Köpeklerinizin Banyo Kullanma Durumu Nasıl Olmalıdır?

 

Sahip olmuş olduğunuz köpeklerinizin haftalık olarak şu kadar yıkanmaları gerekir diye bir tabir bulunmamaktadır. Bu sebeple birlikte köpeklerinizin düzenli bir şekilde fırçalamalısınız ve köpeğinizin postunda herhangi bir pire, kene veya buna benzer bir hayvanın olup olmadığını kontrol ediniz.

Plaisir Sığır Etli Ve Sebzeli Köpek Konservesi

Köpekleriniz eğer çok kirlenmemiş ise ayda en az bir kere su ile yıkamanız köpeğiniz için iyi olacaktır. Köpeğinizi yıkamış olduğunuz suyun ılık olmasına dikkat ediniz. Köpeğinizi su ile yıkamaya kuyruğundan başlayın ve başına doğru devam edin. Köpeğinizi su ile yıkarken kulaklarına su kaçmaması için kulaklarını pamuk ile tıkayın. Köpeğinizi önce su ile ıslatın ve daha sonra sabunlayın. Köpeğinizi sabunlarken de gözlerine sabun kaçmamasına dikkat ediniz.