arama

Plaisir Hindili Köpek Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Plaisir Hindili Köpek Konservesi

Köpeklerin bakımı için ilk yapılması gereken, köpeğinizin ev ortamında rahat ve huzurlu ve hissetmesini sağlamaktır. Böyle bir ortamı köpeğinize sağlamanız için ona, sıcak yumuşak ve rahat bir yatak taze su ve oynayabileceği birkaç oyuncak bulundurmanız gerekmektedir. Ayrıca mümkün olursa evinizde köpeğiniz için rahatlayabileceği, güvende hissedebileceği, ondan başkalarının girmeyeceği bir yer ayırın. Köpeğiniz için evinizde hazırladığınız gereçler ile birlikte köpeğinizi evinize alıştırmaya başlarsınız.

 

Köpeklerin daha iyi yetiştirmek ve sahibi ile arasında iyi bir iletişim olması için itaat eğitimlerine başlanması gerekmektedir. Köpeklerde davranışlarının gelişmesi eğitimle olur. Köpekler davranışlarını deneme yanılma yöntemi ile geliştirirler. Köpeklerin hafızaları çok iyidir ve iyi olduğunu anladığı davranışları akıllarının bir köşesinden tutarlar. Köpeklerin itaat eğitimlerinde önce bırak ağzına alma eğitimi verilmeli daha sonrada git getir eğitimi verilmelidir. İlerleyen zamanlarda otur, kalk gibi eğitimler verilmelidir. Köpekler ile sahipleri arasında beden dili ile iletişim görünmektedir. Köpeklerin gözlerine bakarak yapmış olduğunuz hareketler ile köpekler ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca ödül ve ceza sistemi ile köpekler davranışlarını sağlamlaştırmaktadır. Köpeklerde tuvalet eğitimi önemlidir. Köpek bakımını bahçeli evde yapacaksanız bir köpek kulübesi alarak köpeğinize kulübede tuvalet eğitimi verebilirsiniz. Şayet eviniz buna müsait değilse köpeğiniz ile dışarıda gezintiye çıkma zamanlarında tuvalet eğitimi verebilirsiniz.

 

Köpekler belirli aralıklar ile veteriner hekim kontrolünde muayenesi yapılması, aşılarının tamamlanması içi veterinere gitmeleri gerekmektedir. Köpek sahipleri evlerine yakın olan veteriner hekim acil durumlar için mutlaka araştırmalıdır. Köpekler dışarıda oyun oynayan canlılar olduğundan köpek sahipleri, arada köpeklerine masaj yapar gibi okşayarak, yara, kesik, toparlanma var mı diye kontrol etmelidir. Bu masaj gibi okşama yapılırken köpeğinizin tepkisi önemlidir. Acı çekiyor gibi bir tepki varsa acilen veterinere görünmesi gerekmektedir. Köpekler senede 2 defa tüy değiştiren canlılar olduğundan, köpeklerin bu durumda sık sık banyo yaparak deri ve tüy sağlığına katkıda bulunmak gerekmektedir. Ayrıca tüy değişiminden günden 2 defa taramak gerekir. Banyo bir kuvvet için tapılmalı ve ilaçlı sabunlar veya şampuanlar ile yıkanmalıdır. Dikkat edilmesi gereken gözlerine ve kulaklarına su kaçmasıdır.

 

Köpeklerde beslenme önemli bir detaydır. Beslenme köpeklerin sağlıklı yaşaması için çok ama çok önemli bir sorumluluk gerektiren bir durumdur. Köpeğinizin ırk, kilo ve yaşına göre mama seçimi yapılmalıdır. Ayrıca köpeklerin dengeli beslenmesi ve mamanın içeriğinde kaynağı belli olan taze et olmasına dikkat edilmelidir. Köpekler için kas iskelet sistemin gelişmesi için mamalarda doğal glucosamine mutlaka olmalıdır.

 

Plaisir Hindili Köpek Konservesi bu mama içeresinde taze hindi bulundurur ve dengeli mineraller bulunmaktadır. Kalsiyum, fosfor, magnezyum gibi maddeler mama içerisinde vardır. Mama içerisinde seze ve meyveler ile protein bulunur. Mama beslenme değeri çok yüksektir. Et oranı yüksek olan ve hindi etinin kaynağı belli olan çok lezzetli bir mama üretmişlerdir. Mamanın içerisinde karbonhidrat bulunmaktadır. Köpeklerin enerjileri geri veren mama son derece lezzetli ve protein deposu olarak köpeklerin ağız tadı olarak kullanabilirsiniz.

 

Plaisir Hindili Köpek Konservesi mama içeriği AAFCO göre formüle edilmiş olup katiyen doğal olmayan katkı maddeleri bulunmaz. İçerisinden bulunan ürünler taze ve köpeklerin besin değerini yükselten ve köpeklere enerji veren besinler kullanılmıştır. Hiçbir şekilde hayvansal yağlar ve kurumuş bitkiler kullanılmamıştır. Tatlandırıcı ve mamayı koruması için konulan kimyasal ürünler içerisinde yoktur. Hindi eti ve özenle hazırlanmış soslar, dengeli mineraller, proteinler dışında köpeklerin beslenmesine zararlı hiçbir madde içermez.

Plaisir Hindili Köpek Konservesi

Plaisir Hindili Köpek Konservesi mamasını tüm büyük markerlerde, online satış yapan web sitelerinden uygun fiyat ve avantajlı ödeme koşulları ile satın alma şansınız vardır. Ayrıca bazı sitelerde kargo bedava seçeneği sunulmaktadır. Bazı sitelerde araştırırsanız daha uygun fiyatlara alınması mümkündür. Kaliteli içerik ve pratik ambalaj seçenekleri ile köpeklerinizin günde 2 öğün verebileceğiniz mama son derece kaliteli ve güvenilirdir. Köpeklerin değişmeyeceği eşsiz lezzettir. Köpekler için yapılan seçimler de köpeğinizin sağlığını düşünün