arama

Piqapoo Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Her Konforlu Köpeğin Arkasında Piqapoo Vardır Piqapoo Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Piqapoo Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Köpekle dışarı çıkılan zamanlarda ortaya çıkan durum, eğlenmek, vakit geçirmek yerine, elde poşetle dışkı toplama peşinde olmak ya da kirletilen o ortamdan kaçmak zorunda kalmak oluyor. Tabi ki bu durum köpek sahiplerini oldukça zor bir duruma sokuyor. Aynı durumlar evde de söz konusu oluyor. Her an elinizde bir poşetle dışkı toplamak zorunda olmak hoş olmuyor. Ayrıca sağlık açısından da zararlı bir durum olarak etkiliyor. Hem köpeklerin hem de köpek sahiplerinin piqapoo sayesinde hayatı kolaylaşmış oluyor.

Piqapoo Nasıl Bir Ürün ve Nasıl Bir Kullanıma Sahiptir?

Bu kurtarıcı ürün iki kısımdan meydana geliyor. Bunu da, silikon klips ve atılabilir toplama poşeti oluşturuyor. Silikon klips, köpeğin kuyruğunun başlangıç bölgesine takılıyor ve bu klips yumuşak olan silikon plastiklerden üretiliyor ve köpek için gerekli olan konforu sağlıyor. Ayrıca, hafif olduğu için köpeği rahatsız etmiyor. Boyutu da çok kolay bir şekilde ayarlanabiliyor. İkinci kısım olan atılabilir toplama poşeti ise, bu klips kısmının altında yer alıyor. Poşet görevinin görüyor fakat plastikten yapıldığı için sızma durumlarını engelliyor. Dayanıklı olmasının yanı sıra, köpeğe herhangi bir yük, ağırlık yapmıyor. Ayrıca dışkının dışarıdan görünmemesi için de, opak olan bir naylonla kaplı bir şekildedir.

Ne İçin Piqapoo?

Piqapoo Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Dışarıya çıktığınız zamanlarda, gezmenin eğlenmenin keyfinin yaşamak isteyenler bu ürünü kullanıyor. Üstelik tek yapmanız gereken şey, dışarıya çıkarken tek elinizle takabileceğiniz ölçüde kolay tasarlanmış olan bu ürünü köpeğin kuyruğuna takmak oluyor. Ve köpek dışkısını yaptığı zaman yere değil de bu ürünün içerisine düşüyor. Hem elleriniz temiz kalıyor hem de dışkı yapması durumunda, siz mağdur olmuyorsunuz. Dışkının tüm parçaları bu poşetin içine düşüyor. İstediğiniz zaman da, klipsten tutarak çıkarıp, çöpe atıyorsunuz. Bu ürün her köpek boyutuna ve her köpek cinsine uyum sağlıyor. Ayrıca firma, size, hiçbir sızıntı ve mağduriyet yaşamayacağınızın da garantisini veriyor. Sizi ve köpeklerinizi düşünüyor ve her iki taraf için de konforu sağlıyor.

 

 

etiketlerETİKETLER