arama

Petit Tuna Balığı Filetolu Küçük Irk Pouch Köpek Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

 Petit Tuna Balığı Filetolu Küçük Irk Pouch Köpek Konservesi

Dünyanın en sadık ve en mükemmel dostları olan köpeklerimizin bakımlarında dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Bu bakım çeşitleri köpeklerin cinsine göre değişiklik göstermektedir. Durumu biraz daha özel indirgediğimizde sadece cinslere göre değil köpeklerin yaşlarına göre bile bakımları farklılıklar göstermektedir. Dikkat edilmesi gereken hususlar her dönem için farklıdır. Beslenme konusu ise başlı başına dikkat edilmesi gereken en önemli durumlardan biridir. Pek çok köpek cinsi bulunmaktadır. Peki, küçük ırk köpek beslenmesini nasıl yapabiliriz?

 

Petit Tuna Balığı Filetolu Küçük Irk Pouch Köpek Konservesi, küçük ırk bir köpeğin beslenme ihtiyacını karşılamak adına her özelliğe sahip ve oldukça doyurucu ve sağlıklı bir köpek konservesidir. Küçük ırk köpek sütten kesildikten sonra sindirim sistemi değişiklik göstererek artık laktoz sindirimi küçük ırk köpekte azalır ve artık yavaş yavaş tahıl, nişasta gibi gıdaları sindirebilecek duruma gelir. Aynı zamanda küçük ırk köpek yapı itibariye her zaman proteine de ihtiyaç duymaya devam eder. Petit tuna balığı filetolu küçük ırk pouch köpek konservesi zengin olarak içinde barındırdığı ton balığı hamsi, pirinç, modifiyeli gıda nişastası, somon yağı ve su ile küçük ırk köpeğinizin beslenemeye dair tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ve köpeğinizin vazgeçilmez besin öğünü olacaktır.

 

Küçük ırk köpeklerde sütten kesilemeden sonraki yaşadığı dönem süresince sindirim sisteminde değişiklik yaşadığını söylemiştik. Bu değişikliğe bağlı olarak köpeğin bakımına önem verilmediği, dikkat edilmediği sürece yanlış beslenme sonucu olarak küçük ırk köpeklerde yağ depolama olayı meydana gelmektedir. Bu yap depolama olayı sonucunda da köpek fazlaca kilo almaya başlar. Petit tuna balığı filetolu küçük ırk pouch köpek konservesi bu tip aşırı yağlanmaya sebep olacak bir gıda içeriğine de sahip değildir. Petit tuna balığı filetlolu küçük ırk köpek konservesi en değerliniz olan küçük ırk köpeğinizin hem sağlıklı gelişimini tamamlamasını, sürdürmesini sağlayacak hem de vücudunun ihtiyacı olan fayda sağlayacak proteini ve yeteri kadar olan yağ ihtiyacını karşılayacak düzeyde imal edilmiştir.

 

Kullanılan malzemelerde katkı maddesi yoktur ve en doğal, saf malzemelerden oluşturulmaya titizlikle önem gösterilmiştir. Petit tuna balığı filetolu küçük ırk pouch köpek konservesi uygun fiyatı ile de ulaşılabilir bir köpek konservesi olmakla beraber piyasadaki en kaliteli markalar arasındadır. İnternet üzerinden sipariş verebilir ve paket ağırlıklarının kaç gün kullanılabilecek düzeydedir. Olduğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Petit markasını evcil hayvanlarınızın ihtiyaçları için alışveriş yaparken gönül rahatlığıyla tercih edebilirisiniz. Çünkü Petit hayvanınızın ihtiyacı olan ürünü tespit etmiş ve her hayvan sınıfı, yaş farklılığı gibi durumları göz önünde bulundurarak ürünlerini piyasaya çıkarmıştır. Petit tuna balığı filetolu küçük ırk pouch köpek konservesi sadece küçük ırk köpekler göz önünde bulundurularak onlara özel hazırlandığı için mineral oranları bu mamanın içinde farklı olarak bulunmaktadır.

Petit Tuna Balığı Filetolu Küçük Irk Pouch Köpek Konservesi

Petit tuna balığı filetolu küçük ırk pouch köpek konservesi, küçük ırk köpekleriniz için en ideal köpek konservesidir. İçindeki yapısı şekliyle büyük parçalar içermez ve köpeğinizin rahat yemek yemesine yardımcı olur. Köpeklerinizin yemeklerini düzenli olarak vermeniz dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir. Düzenli beslenme alışkanlığı köpeğiniz için daha sağlıklı ve faydalı olacaktır. Bir gün için belirlediğiniz öğün sayısına köpek alıştırıldıktan sonra öğünün atlanmaması gerekmektedir. Tercih ettiğiniz mama Petit tuna balığı filetolu küçük ırk pouch köpek konservesi ise endişelenmeyin siz atlasanız da köpeğiniz bu konservenin tadını bildiği için size unutturmayacaktır.