arama

Miglior Cane Tavuklu Ve Hindili Katkısız Köpek Konserve Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Miglior Cane Tavuklu Ve Hindili Katkısız Köpek Konserve Maması

Son zamanlar da köpek mamalarının için de konserve mamaları lezzet olarak köpekler daha çok sevdiği için çok tutulmaya başlandı. Bu sebep ile köpek maması üreticisi firmaları konserve mama üretmeye başladılar. Köpeklerin en sevdiği et çeşidi de kümes hayvanı olunca, bu kümes hayvanı eti konserve şeklin de zengin bir içerik ile bir araya gelince çok tercih edilen bir mama çeşidi oldu. Yetişkin köpekler için Miglior cane köpek maması üretici firma tüm bu lezzetleri bir araya getirerek Miglior Cane Tavuklu ve Hindili Katkısız Köpek Konserve mamasını üretti. Raflar da yer aldığı ilk günden beri çok tutulan bu konserve mama çeşidi sizin yetişkin köpeğiniz için de ideal bir beslenme şekli olacaktır.

 

Miglior Cane Tavuklu ve Hindili Katkısız Köpek Konserve Maması hiçbir katkı ve koruyucu madde içermez. Köpeklerin damak zevki için üstün bir lezzet sunmasının yanında dengeli bir beslenme sağlar. İçeriğin de kullanılan ham maddeler yüksek kaliteye sahip olup özel sos içerisin dendir. Tavuk ve hindi eti taneleri ile üretilmiştir. Et ve etin yan ürünleri de mamada yeter düzey de kullanılmıştır. Mamanın içerdiği renklendirici Avrupa Birliği normlarına uygundur.

 

Miglior cane tavuklu ve hindili katkısız köpek konserve maması analiz bileşenlerine ayırarak inceler isek, % 80 oranın da neme sahip olduğunu görürüz. Ham protein % 7 iken, ham yoğ oranının da % 6 olduğunu görürüz. Ham lif % 1, 20, ham kül % 3′ tür. Konserve mama D 3 ve E vitamin değerlerine sahiptir. İçerisin de ayrıca 2 mg / kg bakır sülfat vardır.

 

Miglior cane tavuklu ve hindili katkısız köpek konserve mama 405 gr ağırlığın da olup normal satış fiyatı, 3, 54 tl iken eğer internetten almak isterseniz % 10 oranın da indirim ile konserve mamayı 3, 17 tl fiyata satın alabilirsiniz. Yetişkin köpeklerin ağırlığına göre beslenme miktarı ayarlanır. 6 kg ağırlığına sahip biridir. Yetişkin köpeğe 400 gr verirken, 12 kg ağırlığın da bir yetişkin köpeğe 800 gr vermeniz gerekir. Her 6 kg’ lik artışta konserve mamanın porsiyonu 400 gr arttırarak verin. Öğün sayısını en az iki, en fazla da 3 öğün olacak şekil de ayarlayın ve her öğün de köpeğe içme suyu mutlaka verin.

 

Satın aldığınız paketlerin son tüketim zamanına dikkat edin, açtığınız mamaları konserve ıslak mama olduğundan ötürü buzdolabında saklayın ama en kısa zamanda dadır. Köpeğinizin tüketmesini sağlayın. Katkısız ve kaliteli hammadde ile üretildiği içindir. Ayrıca da özel sosunun verdiği lezzet iledir. Köpeklerin damak zevkine hitap ettiğinden ötürü siz de yetişkin köpeğinizin beslenmesi için deneyin.

Miglior Cane Tavuklu Ve Hindili Katkısız Köpek Konserve Maması

Unutmayın ki köpekler hububat içeren mamaları sevmez ve etçil beslenmeyi severler. Kümes hayvanlarının da etinden ekstra da zevk aldıkları için kıyılmış parça etten oluşan, Miglior cane tavuklu ve hindili katkısız köpek konserve maması ideal bir seçim olacaktır. En önemli özelliği de katkı maddesi içermemesi ve sosudur. Bakımını üstlendiğiniz yetişkin köpeğiniz için iyi bir beslenme türü değişikliği, eğer yeni aldığınız bir yetişkin köpek ırkı ise de sizinle başladığı yaşamın da beslenme şekli olarak iyi bir başlangıç olacaktır. Tüm bu sebepler bir arada olunca en doğru seçimi bu mama ile yapacaksınız.