arama

Köpek Maması Sultan Gazi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Köpek Maması Sultan Gazi

Köpekler eskiden bu tarafa insanların arkadaşı ve her zaman iletişim kurmuş canlılardır. Köpeklerin bakımı için insanlar sorumluluk almaktadırlar. Evde köpek bakmak çok kolay değildir. Sorumluluk almak ve köpeklerin canlı olduklarını unutmamak gerekmektedir. Nasıl bir çocuk bakıyorsanız köpeklerde aynı ilgiyi istemektedir. Evde öncelikle köpek bakmak için gerekli önlemleri almak gerekir. Onların ev ortamında huzurlu ve güvenli olarak yaşaması için alınması gereken bazı önlemler vardır. Bu önlemler köpeklerin ve insanların birlikte uygun şekilde yaşaması için gerekli sorumluluklardır.

 

Köpek bakımı için karar verdiğiniz zaman ilk önce onun ev ortamını hazırlamanız gerekir. Onlar için evinizde uygun bir yer ayarlamanız ve onların rahatlıkla ulaşması için yumuşak ve sıcak bir yatak hazırlamalısınız. Köpek için mümkünse bir oda sadece onun girebileceği ve orada vakit geçirebileceği şekilde olması gerekmektedir. Mama ve su kabı alınmalıdır. Mama kabı her gün yıkanmalı ve çok önemlidir. Beslenmesine ne kadar dikkat etmiş olsanız da mama kabı temiz olmalıdır.

 

Köpekler ev ortamına ve sahipleri ile iletişim için eğitim almalıdır. Bu eğitimler köpeklerin ev ortamında sahipleri ile iletişim halinde olmaları için önemli eğitimlerdir. Köpekleri asla şımartmamak gerekir. Asla köpeğinizi kendi yatağınızda yatırmayın. Köpeğiniz sizin lider olduğunuz his etmelidir. İtaat eğitimleri verilmelidir. Bu itaat eğitimleri köpekler ile sahiplerinin iletişi için önemli bir detaydır. Köpekler ihtiyaçlarını anlatmak için gözleri ile irtibat eder, sahipleri bu göz ve mimikleri anlamalıdır. Ayrıca köpeklerde sahiplerini el hareketleri ile iletişime destek vermektedir. Bu nedenle itaat eğitimleri önemlidir ve köpeklere verilmesi mutlaka gerekir.

 

Köpekler için veteriner hekim kontrolü çok önemlidir. Sahipleri köpekleri arada masaj yapar gibi kontrol etmeli ve deri üzerinden yara ve toparlanma var mı bunu bilmelidir. Bu tür bir durumla karşılaşıldığında hemen veteriner hekime gösterilmelidir. Köpeklerin aşıları yapılmalı ve bu takip edilmelidir. Kopekler senede 2 sefer tüy değişimi yaptığından bu dönemlerde banyo yapılması ve tarama işlemi çok önemlidir. Deri ve tüy sağlığı için bu düzenli olarak yapılmalıdır.

 

Köpeklerde beslenme çok dikkat edilmesi gereken ve köpeklerin sağlıklı ve uzun ömürlü olarak yaşaması için mama tercihi çok önemlidir. Uygun mama seçmek için araştırmak ve köpeğinizin beslenme alışkanlığını takip etmek gerekir. Veteriner hekime danışmak bazen güvenli bir limandır. Köpek bakımın en zor tercihi mamadır. Onların sağlıklı ve uzun yaşaması için mama seçimi ve beslenme çok önemlidir.

 

Uygun mama ilk içeriği kaynağı belli yüksek oranda et olmalıdır. Vitamin ve karbonhidrat içermeli ve dengeli mineraller bulunmalıdır. Köpek Maması Sultangazi bizler köpekler için sağlık diyerek tüm kaliteli markaların çok kaliteli mamalarını sunmaktayız. Mamalarımız kaynağı belli dana eti, kuzu eti, balıketi gibi yüksek oranda taze et içeren ve kaliteli taze meyve ve sebzeler ile vitamin deposu olan içerik formülü standartlara uygun hazırlanmış ve güvenle köpeklerinize verebileceğiniz mamalardır.

Köpek Maması Sultan Gazi

Köpek Maması Sultangazi kuru ve konserve mama seçenekleri tüm dünyada kalitesi kabul edilmiş mama markaları ile köpekleri için sahiplerinin tercih etmiş olduğu Sultangazi ‘de bir numaralı yerdir. Köpeklerin sağlığına sahip çıkmak ve onların uzun yaşaması için Köpek Maması Sultangazi olarak asla kaliteden ödün vermeden kaliteli ve güçlü markalarımız ile hizmet vererek uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmette sınır tanımamaktayız. Güçlü mama stoklarımız ve markalarımız ile kendimize güvenimiz ve uzman ekibiz ile mama seçimini uzmanına bırakın. Ticaret ilkemiz köpekler için sağlıklı mama sunmak para kazanmak ama önce köpek sağlığı bu ilkemiz ile asla ürünlerimiz için kaynağı belli olmayan kalitesiz ve ucuz mama bulunmamaktadır.