arama

Happy Dog Supreme Fit & Well Light 1 Yetişkin Diyet Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Happy Dog Supreme Fit & Well Light 1 Yetişkin Diyet Köpek Maması

Bizi görünce heyecan ve sevinçten kalbi deli gibi çarpan, mutluluktan ne yapacağını şaşıran ve boynumuza atlayıp suratımız yalayan, kocaman gözleri ile gözlerimizin ta içine, hatta en derinine, en samimi ifadeyle bakan köpekçiklerimiz. Bize sadakatle, tutkuyla bağlı hatta bağımlı olan, en güvenilir ve gerçek dostlarımız köpekçiklerimiz. Karşılıksız sevginin ne olduğunu bize öğreten ve sevginin en saf halini bize yaşatan masum meleklerimiz, köpekçiklerimiz.

 

Hayvanlar, Tanrı’nın yeryüzündeki sessiz şahitleridir derler. Çok doğru. Eğer bu bahsettiğimiz duyguların anlamını biliyorsanız evcil bir hayvan besliyorsunuz demektir. Ona barınacak bir yer gösterip, karnını doyurup, sevginizi ve ilginizi verdiğiniz takdirde, kendinizi dünyanın en özel ve tek insanıymış gibi hissettirecek olan köpeklerimizle uzun yıllar geçirmek isteriz. Bizi erken bırakıp gitmemeleri için ve bizle oldukları sürece sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden geleni yapmaya çalışırız ki, zaten bu sorumlulukta bize aittir. Veterinerine götürüp periyodik muayenelerini yaptırmak, aşılarını sektirmemek, yılda bir kez check-up yaptırmak, günlük egzersiz ve yürüyüşlerini aksatmamak ve en sağlıklı mamalara beslemek gibi sorumluluklarımızı yerine getirerek köpeğimizle mutlu mesut yaşar gideriz.

 

Beslenme deyince önemli bir nokta vardır. Köpeğimizin ihtiyacı olan enerjiyi alabileceği ve bünyesine en çok yarar sağlayacağı, en doğru mamayı seçmek. Sağlıklı gelişimini sağlayacak, besleyici ve güvenilir bir mama ile köpeğimizi tam ve dengeli beslemek. İşte bu noktada, Happy Dog Supreme Fit & Well Light 1 Yetişkin Diyet Köpek Maması devreye girer.

 

 Eğer köpeğiniz;

 

1 yaş üstü yetişkin bir köpekse

Az hareketli bir köpekse

Kilo fazlası olup, zayıf bir kas yapısına sahipse bu mama sizin için ideal bir mamadır.

 

Lezzetli bir kuru mama olan Happy Dog, karbonhidrat ve yağ oranı düşük, protein miktarı ise oldukça yüksek, köpeğinizi ideal kilosuna kavuşturabilme kapasitesine sahip, tok tutucu, diyet bir mamadır.

 

Sindirilebilirlik oranı yüksek olan bu mamanın içeriğinde bulunan elma posası, hazmı kolaylaştırır. Bu nedenle bu mama ile beslenen köpekler, ideal kilosuna ulaşmanın dışında gaz ya da sindirim problemi gibi problemler pek yaşamazlar. İçerdiği Vitaminler (Özellikle E vitamini), antioksidanlar ve maya ile bağışıklık sistemini desteklerken, Vitamin A, Omega-3 ve Omega-6 gibi aminoasitler sayesinde de sağlıklı ve nemli deri ile canlı tüylerin oluşumuna katkıda bulunurlar. Organik denizdir. Sebzeleri ile metabolizmayı hızlandırarak zayıflamaya yardımcı olurken, glukozamin kaynağı midye ile iskelet ve eklemdir. Yapısını güçlendirirler. Zayıf kas kültesinin gelişimini sağlar ve içerdiği kalsiyum, fosfor ile de güçlü kemik ve diş gelişimini desteklerler.

 

Almanya’da üretilen Happy Dog marka mamanın bu alternatifi, yetişkin, üşengeç ve köpeğinizi obezite ve eklem problemleri ya da kalp hastalıkları gibi, kiloya bağlı oluşabilecek hastalıklardan korur. Yararlı ve sağlıklı besin maddelerinin, enfes bir lezzet ile harmanlanıp sunulduğu Happy Dog Supreme Fit & Well Light 1 Yetişkin Diyet Köpek Maması içeriğinde; Tavuk eti, kuzu eti, somon, deniz balığı, yumurta, ham lif, tuz, maya, mısır, mısır unu, bitkisel lif, kanatlı katı yağı, pancar lifi gibi malzemeler bulunur. Yanı sıra ayçiçeği yağı, elma posası, kolza yağı, deniz yosunu, keten tohumu ve midye bulunur.

Happy Dog Supreme Fit & Well Light 1 Yetişkin Diyet Köpek Maması

Happy dog mama kuru bir mama çeşididir ve bu nedenle kullanımı çok kolaydır. Mamanın paketi açılıp kullanıldıktan sonra, tekrar ağzı kapatılarak, kuru, serin, böcek ve haşereden uzak bir yerde muhafaza edilmelidir. Eğer köpeğinize ilk kez bu mamadan veriyorsanız başlangıçta 1-2 hafta boyunca eski mama ile karıştırıp, yavaş yavaş bu mamaya alışmasını sağlamak daha doğru bir davranış olacaktır.