arama

Golosi Sığır Ve Dana Etli Köpek Konserve Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Golosi Sığır Ve Dana Etli Köpek Konserve Maması

Hiç şüpheniz olmasın ki evde köpek bakmak zor bir durumdur. Önemli olan köpeğinizin huzurlu bir ev ortamında yaşamasıdır. Köpeğinizin ilgiye, sevgiye mutlaka ihtiyacı vardır. Yeni bir dostluk için atılan bu adımda köpeğiniz için sorumlulukların bilincinden olmanız gerekmektedir. Artık evimizde yeni bir dostumuz bulunmaktadır. Bu dostumuzun sorumluluğuna alarak, hayatımızda ona yer verip önemli bir karar almış oldunuz. Artık dostunuzun ev ortamı için eğitimlerini vermeli ve onun rahat etmesi için gerekli gereçleri almalısınız. Köpeğiniz için onun rahat etmesi için bir yer ayarlamalı ve onun olduğunu hissettirmeniz gerekmektedir. Onun için hazırlanmış odada uyuması için yumuşak bir yatak, mama yemesi için ismini yazdığınız mama kabı ve su kabı bulunmalıdır.

 

Köpekler evinize gelmeden önce mutlaka veteriner hekime görülmesi gerekmektedir. Veteriner tarafından aşıları yapılmalı ve kontrolleri yapılması gerekmektedir. Ayrıca evinize yakın bir yerde veteriner hekim bulmanız acil bir durumda hemen müdahale için iyidir.

 

Köpeğiniz eve geldiğinde yapmanız gereken bazı kurallar bulunur. Bunlardan bazıları köpeğiniz alışıncaya kadar ev ortamında onun girmemesi gereken yerleri ona öğretmek gerekir. Ayrıca lider sizin olduğunu bilmelidir. Köpeğiniz için evinizde bahçe var ise onun için uygun bir küle alınarak tuvalet eğitimi verilir. Lakin bahçe yok ise tuvalet eğitimini sizin belirlediğiniz zamanlarda dışarıda gezinme sırasında vermek alıştırmak çok daha faydalıdır.

 

Köpeğiniz ve eğitim önemlidir. Temel itaat eğitimleri ile köpeklerinizin bakımı daha rahat bir hal almaktadır. Onlar ile iletişimde olmak ve onarlı anlamak içinde köpek beden dili önemlidir. Köpekleriniz konuşamayacağından dolayı onarlın beden dilini anlamak köpek ile aranızdaki iletişim açısından önemli yer tutar. Köpeğinize ilk önce öğretilmesi gereken itaat eğimi arasında azgından bırak komutu ile başlanır, köpekler genelde çiğneme alışkanlığı olan canlılar olduklarından etrafında dikkat çeken nesneleri çiğnemek ister. Bundan dolayı siz gördüğünüz zaman ağzından bırak diye komut vermelisiniz, köpeğiniz sizi dinlemelidir. Bunu alıştırmak için evde çalışmalar yapın onu uyarın yine hamle yaparsa el işaretleri ile ona anlatın mutlaka köpeğiniz bunu anlar ve sizi dinler.

 

Köpeklerde beslenme, köpekler için beslenme konusunda çok hassas davranılmalı tercih edilecek mamaların içerikleri mutlaka incelenmelidir. Çünkü kaynağı belli olmayan ve hayvansal gıda diyerek mamalara giren etler köpekler için zarar verici olabilir. Bu nedenle kaynağı belli olan etlerin olduğu ve protein ve mineral ağırlıklı mama seçin.

 

Golosi Sığır Ve Dana Etli Köpek Konserve Maması bu köpek maması içerinden kaynağı belli olan sığır eti bulunduran ve etin insanların yemesine uygun şekilde taze olarak mamaya katmıştır. Köpekler için parçalanmış ve sindirebilir hale getirilmiştir. Yüksek oranda sığır eti ve bifteği ile birlikte sebze ve meyvelerin vermiş olduğu protein ile köpeklerin dengeli ve enerjik olarak beslenmesini sağlar.

 

Köpek maması içeriğinden glucosamine doğal mineraller ile karbonhidrat sağlayan tahıl ürünlerini bulundurmaktadır. Dengeli olarak kalsiyum, fosfor, iyot, magnezyum bulunduran mama köpeklerin eşsiz lezzeti ile vazgeçilmeyen maması olacaktı

Golosi Sığır Ve Dana Etli Köpek Konserve Maması

Golosi Sığır Ve Dana Etli Köpek Konserve Maması mamasını tüm büyük marketlerde ve online alışveriş yapılan sitelerde bulmak kolaydır. Mamayı avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme seçenekleri ile almak için online siteleri ziyaret edebilirsiniz. Bazı sitelerde kargo bedava seçenekleri ile daha uygun fiyat aralıklarında Golosi marka birçok seçenekleri olan mama köpeklerin sağlıklı yaşamaları için tercih edilmesi uygun mamadır. Köpek sahipleri hiç çekinmeden bu mamayı tüketebilirler. Uygun içerik ve protein ağırlıklı mama içeriklerinin formüle edilmesi AAFCO göre uygun ve ambalajlarında AAFCO yazılarak desteklenmiştir. Mama köpeğiniz için sağlıklı ve birlikte yaşamanım için önemli tercihlerden biridir.