arama

Gemon Sığır İşkembeli Köpek Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Gemon Sığır İşkembeli Köpek Konservesi

Evcil hayvan beslemek konusunda en önemli noktalardan biri mama seçimidir. Evcil hayvanlarımızın sağlığı için düzenli olarak kullanabileceğimiz, gerekli vitamin ve minerallere sahip, protein bakımından güçlü, evde rahatlıkla ve pratik bir biçimde kullanılabilen bir çok hazır mama markası bulunmaktadır. Evcil hayvanlar söz konusu olduğunda, evimizde yaşayan bir canlı olarak onların da sağlıkları en az kendi sağlığımız kadar önem taşır. Bu yüzden beslenmelerine dikkat etmek, yeterli ve gerekli ölçülerde ihtiyaç duydukları besin maddelerini alabilmelerini sağlamak son derece önemli.

 

 

Evcil köpek dostlarımız için de sağlıklı beslenmelerini sağlamak amacıyla özel olarak geliştirilmiş bir çok hazır mama çeşidi ve markası bulunmaktadır. Evcil köpeklerimizin beslenme düzenini oluştururken en çok dikkat edilmesi gereken şey köpeğin ırkı, boy-kilo gibi kütlesel özellikleri ve sağlık durumudur. Her cins ve vücut özelliğindeki köpeğin günlük beslenme ihtiyacı farklı olacaktır. Bu ihtiyacı karşılayacak doğru mamanın kullanılmaması durumunda evcil hayvanımızda çeşitli sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Bu sorunlar, mide rahatsızlıkları, kusma, halsizlik ya da aşırı tüy dökme gibi durumlar olabilir.

 

 

Gemon marka konserve köpek mamaları, köpeğinizin özellikleri ve alması gereken besin miktarı göz önünde bulundurularak hazırlanmış profesyonel köpek mamalarındandır. Gemon marka konserve mamalar, köpeğinizin sağlıklı beslenmesi, mide rahatsızlığı ve tüy dökme gibi problemlerinin azalması için gerekli vitamin, mineral ve proteinleri içeriğinde barındırır. Bunun yanı sıra köpeğinizin kütlesel özellikleri de göz önünde bulundurularak mamanın içeriği cins özelliklerinin de ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde oluşturulmuştur. Aromatik olarak birçok seçeneği bulunan Gemon marka konservelerin içinden köpeğinizin damak tadına uygun olan bir çok tadı keşfedebilirsiniz.

 

Gemon Sığır İşkembeli Köpek Konservesi için, köpeğinizin ağırlığına göre uygun seçeneklerle internetten birçok pet alışveriş sitesinden sipariş vermeniz mümkün. Gemon marka mamalar arasında, bir çok markada rastlayamayacağınız kadar çok aroma ve tat seçeneği bulunması, bu markanın köpek sahipleri tarafından tercih edilmesinin önemli sebeplerinden biridir.

 

 

Evcil köpeklerin beslenmesinde genel olarak tercih edilen kuru köpek mamalarının yanı sıra konserve ıslak mamaların da tamamlayıcı olarak kullanılması doğru olacaktır. Islak mamalar, genel olarak kuru beslenmekte olan köpeklerinizin aldığı günlük sıvı miktarını da yükseltecek, sindirim ve boşaltım sisteminin daha rahat çalışmasını sağlayacaktır. Vücut sistemi daha rahat çalışan köpeğiniz çok daha sağlıklı, huzurlu ve hareketli olacaktır. Kuru mamalar, kullanımı daha rahat olduğu ve uzun süre saklama şartlarını sağlayabildiği için daha çok tercih edilmektedir. Yine de tamamlayıcı olarak kullanılan ıslak konserve mamalar hem köpeğinizi bir ödül olarak mutlu edecek hem de çok daha sağlıklı beslenmesini sağlamış olacaktır.

 

 

Konserve köpek mamaları, kuru mamalara göre aromatik olarak çok daha lezzetlidir. Aromatik kokuları evcil dostlarımızın iştahlarını açmakta ve onları mutlu etmektedir. Bu sebeple ödül olarak dadır. Kullanılabileceği gibi, kuru mama kullanılan yeme düzenindedir. tamamlayıcı mama olarak da kullanılabilir. Zengin proteinsel içeriği sayesinde Gemon konserve mamalar, hayvan dostumuzu mutlu etmenin, sevindirmenin sağlıklı bir yoludur.

Gemon Sığır İşkembeli Köpek Konservesi

 

Yavrular, yetişkinler ve kısır hayvan dostlarımız için çeşitli ve uygun seçenekler sunan Gemon marka konserve mamalar, aynı zamanda ciğer, sığır eti, tuna ton balığı, av eti, işkembe, kuzulu ve pirinçli gibi seçenekleriyle zengin aromatik seçeneklere sahiptir. Köpeğinizin en çok hoşuna gidecek tatları Gemon mamalarıyla keşfedebilir, onun sağlıklı ve keyifli beslenmesi için ona Gemon konserve mama ile öğün takviyesi yapabilirsinz. Kuru mamaların yanında rahatlıkla kullanılabileceği gibi uzun süreli olarak köpeğinizin ihtiyaç duyduğu besin miktarını da karşılayabileceği için Gemon konserve mamaları köpeğinizin beslenmesinde tek başına kullanabilirsiniz.