arama

Gemon Kuzu Ve Pirinçli Köpek Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Gemon Kuzu Ve Pirinçli Köpek Konservesi

Evcil hayvanlarımızın beslenmesinde birçok önemli noktaya dikkat etmemiz gerekir. Beslenmeleri evcil hayvanlarımızın sağlığını direkt olarak etkileyeceğinden dolayı dikkatli ve özenli bir mama seçimi yapmak önemlidir. Evcil dostumuz için kullanılacak olan mamanın besin değerlerini yeterli miktarda olmasının yanı sıra köpeğimizin cinse ve ağırlığı için uygun olup olmadığı da önemlidir. Bunların da yanı sıra, köpeğimizin sağlık durumu ve yaş durumu da mama seçiminde önemli bir unsurdur. Köpeğimizin bebeklik döneminde midesi ve vücudu için daha faydalı olacak şekilde geliştirilmiş yavru köpek mamalarını tercih ederken yetişkinlik dönemine girdiğinde yine bünyesi için gerekli olan besinler göz önüne alınarak geliştirilmiş olan yetişkin köpek mamalarını tercih etmek daha doğru olacaktır.

 

Bunların da dışında evcil hayvanımızın kısırlaştırılması gibi bir durumda bu duruma uygun mamaları tercih etmek de daha uygun olacaktır. Kısırlaştırma işleminden sonra hayvan dostlarımızın vücutlarında belli hormonların daha az üretilmesinden kaynaklı olarak daha sakin ve hareketsiz bir konuma gelebilen vücutlarından ve yavaşlayan metabolizmalarından dolayı besin gereksinimleri de değişecektir. Bu kısırlaştırılma durumu için de bir çok mama markası kısırlaştırma işlemi sonrası için mama içerikleri üretmiştir.

 

Kedi ve köpeklerimizin beslenme düzeninde, dostlarımızın kuru mamaya oranla çok daha fazla sevdiği, iştahla tükettiği yaş konserve mamalar da önemli yer tutar. Özellikle ıslak yapıları ve içeriğindeki sıvı sayesinde günlük sıvı ihtiyaçlarının da bir bölümünü konserve mamaları tüketirken vücutlarının ihtiyacı olan besin maddelerini de aldıklarından özellikle tüy sağlamaktadırlar. Hayvan dostlarımız, kokusu ve tadıyla lezzetli bir besin olan konserve mamalar dökme ya da halsizlik gibi rahatsızlıklarının azalması da sağlanır.

 

Gemon marka konserve mamalarda çeşitli seçenekleriyle evcil hayvanlarınız için en uygun olan beslenme biçimini sizlere sunmaktadır. İçerik ve miktar bakımından hayvanın cins ve kütle özelliklerine göre ihtiyacı olan besin miktarına uygun bir kullanım sağlar. Gemon Kuzu ve Pirinçli Köpek Konservesi yanı sıra işkembe, sığır eti, tuna ton balıklı, tavşanlı ve av etli gibi birçok seçeneğiyle evcil hayvanınız hoşuna gidecek çok çeşitli aromalara sahiptir. Hem evcil hayvanınızın sağlık ve beslenme gereklerini göz önünde bulunduran hem de hayvanınızın damak tadına hitap edecek harika bir beslenme seçeneği sunar Gemon konserve mamaları.

 

Evcil hayvanınız eğer vücudu için gerekli olan vitamin ve minerali aldığı besinden sağlayamazsa, sağlık problemleri ortaya çıkabilir. Bundan daha önce neşesiz ve halsiz bir görüntüsü olacak ve fazlasıyla tüy dökecektir. Evcil hayvanımızın tüy dökmesine neden olan önemli sebeplerden biri de gerekli vitamin ve minerali alamamasıdır. Gemon marka konserve mamalarda evcil hayvanınız için gerekli olan tüm besin ihtiyacı profesyonel olarak hazırlanan içeriğinde mevcuttur. Köpek ya da kediniz için yeterli beslenememe durumunda besin takviyesi olarak kullanılacak vitaminler de bulunmaktadır. Ancak düzenli ve yeterli beslenen bir evcil hayvanın böyle bir vitamin takviyesine ihtiyacı olmayacaktır.

Gemon Kuzu Ve Pirinçli Köpek Konservesi

Vitamin takviyeleri genel olarak tadı ve kokusu gereği evcil hayvanınızın yemek istemeyeceği ve hoşlanmayacağı maddelerdir. Bu yüzden vitamin takviyelerini evcildir. Hayvanınıza kullandırmanız da kolay olmayacaktır. Bütün bu durumlar yerine sağlıklı ve yeterli olacak biridir. Beslenme düzeni için evcil hayvanınızın özelliklerine uygun, profesyonel bir mama ile onun beslenmesini sağlayabilirsiniz. Böylece ek vitamin desteğine gerek kalmaksınız evcil hayvanınız sağlıklı olacak, tüyleri dökülmeyecek, parlak ve sağlıklı görünecektir. Gemon konserve mamaları, kuru mamayla beslenen kedi ve köpekleriniz için kullanabileceğiniz gibi, tek başına da kullandığınızda yeterli ve sağlıklı bir beslenme elde etmiş olursunuz.