arama

Gemon Kuzu Etli Pirinçli Ezme Köpek Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Gemon Kuzu Etli Pirinçli Ezme Köpek Konservesi

Konserve ıslak köpek mamaları, iri cins ya da küçük cins fark etmeksizin, evcil köpeklerin beslenmesinde önemli yer tutan besinlerdir. Evcil köpek dostlarımızın normal şartlarda iyi bir beslenme yapıldığı ve sağlığının korunduğu göz önüne alınırsa 15-17 yıl kadar ömürleri olmaktadır. Evcil köpeklerimizin bu maksimum yaşam sürelerine ulaşabilmelerini sağlayan en önemli etmenlerden biri sağlıklı ve yeterli beslenebilmeleridir. Beslenme konusunda yaşanan aksaklıklar sağlık problemlerine de kapı açacak ve evcil dostumuzun ömrünün yeterince uzun olmasını engelleyecektir.

 

Evcil köpek dostlarımız dışarıdan ya da kendi çabalarıyla beslenemedikleri için onlar için gerekli besini sağlamak evcil köpek sahiplerine düşmektedir. Bu sorumluluk gereği onların ihtiyaç duyduğu tüm protein ve vitaminleri sağlamak için köpek sahipleri, özellikle de cins köpekler için günümüzde kuru ve ıslak olmak üzere profesyonel köpek mamalarını tercih etmektedirler. Bu mamalar hem protein, vitamin ve mineral açısından evcil dostumuzun ihtiyaç duyduğu besinleri, hem de özellikle iri cinslerin beslenmesinde çok daha uygun maliyeti sağlamaktadır. Ancak kuru ya da ıslak profesyonel mama seçiminde de dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Mama seçiminde köpeğin özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Köpeğin büyük ya da küçük bir cinsten oluşur, yavru, yetişkin ya da kısırlaştırılmış oluşu ve ağırlığı gibi kriterler, hem alması gereken günlük besin miktarını hem de beslenme tarzını belirler. Büyük ırkların kullandıkları mamalarda maliyeti düşürmek için yeterince proteinin yanında pirinç ya da tahıl gibi besinler daha çok kullanılmaktadır. Küçük ırkların mamalarında ise protein miktarı daha fazladır. Profesyonel olarak hazırlanan mamalar köpeklerin bu gibi özelliklerini göz önünde bulundurur ve yeterli, dengeli beslenmeleri için özel olarak formüle edilir. Gemon konserve mamalar, bu şekilde profesyonel olarak hazırlanmakta ve evcil dostlarımızın sağlıklı beslenebilmesi için sizlere sunulmaktadır.

 

Gemon Kuzu Etli Pirinçli Ezme Köpek Konservesi yanı sıra, tuna balıklı, tavuklu, işkembeli, tavşanlı ve av etli gibi bir çok aromatik seçeneği de bulunmaktadır. Evcil köpek dostlarımızın severek tüketeceği ıslak konserve mamalarıyla Gemon, evcil hayvanınızın sağlıklı ve uzun bir ömür geçirmesidir. İçin gerekli olan tüm besinsel ihtiyaçları karşılamaktadır. Yetişkin, yavru, iri ve ufak ırklar içindir. Geliştirilmiş olan farklı formülleriyle, köpeğinizin cinsine ve içinde bulunduğu gelişim dönemine göre en uygun beslenme tarzını sizlere sunar.

 

Kuru mama ile beslenmekte olan köpekler özellikle yaz aylarında yeterince sıvı alamazlarsa dolaşım ve boşaltım sistemleriyle ilgili sorunlar yaşayabilmektedir. Bu yüzden içeriği gereği evcil dostunuzun aldığı sıvı miktarını da arttıran konserve ıslak mamaları kullanmak, hem hazım süreçlerini hem de tuvalete çıkma sorunlarını düzenleyecek ve iyileştirecektir. Evcil dostlarımız tarafından aroma ve kokuları sayesinde çok daha fazla sevilen ve tercih edilen Gemon marka konserve ıslak mamaları ürün takviyesi olarak kullanabileceğiniz gibi ödül amaçlı da kullanmanız mümkün.

Gemon Kuzu Etli Pirinçli Ezme Köpek Konservesi

Islamamaların aromaları ve kokusu her zaman evcil dostlarımızda kuru mamaya göre çok daha fazla iştah ve istek uyandırdığı için onu mutlu edecek ve iyi hissettirecektir. Enerji değeri açısından da kuru mamadan yüksek olan ıslak mamalar aynı zamanda kuru mama ile beslenen köpek dostlarımıza kullandıkları kuru mamanın yanında ya da tek başına verilebilir. Besin takviyesidir. Olarak kullanılabildiği gibi Gemon konserve mamaları uzun süreli kullanımda köpeğinizin ihtiyaç duyduğu tüm protein, vitamin ve mineralleri tek başına karşılayacak profesyonel bir içeriğe sahiptir. Gemon konserve mamalarını internetten ve pet shoplardan temin etmeniz mümkündür. Köpeğiniz ne özellikte olursa olsun mutlaka ona uygun bir Gemon konserve ıslak mama bulunmaktadır.