arama

Exclusion Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Exclusion Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması

Köpekler de ev ortamına alışması ve insanlar ile iletişim halinde yaşaması için eğitim önemlidir. Bunun için köpeklere sahipleri temel itaat eğitimi vermesi gerekmektedir. Onlarda bir canlı ve verilen eğitimlere açıklardır. Hafızalarında bu eğitimleri saklar ve davranışlarını bu eğitimlere göre yerine getirmektedirler. Eğitimler onun gelişimi için ve davranışları için önemlidir. Köpekleriniz ile iletişim içinde olmak fakat onu asla şımartmadan eğitmek lider sizin olduğunu ona göstermek gerekir. Sizin el işaretleriniz ile göz göze gelmenizle köpeğiniz davranışlarını gerçekleştirir. Çok kapsamlı olmadan sadece sizin ile onun arasında iletişim ve itaat için bu eğitimler verilmelidir.

 

Köpeğinize park ve oyun alanlarında al getir komutu ile eğitim vermek sizin ve onun için oldukça renkli ve eğlendirici bir eğitimdir. Köpekler sizin atmış olduğu topu kovalamayı geri getirmeyi çok sever. Bu köpekler için çok zevkli bir oyun sayılır. Hatta topu siz atmazsanız size kafası ile topu atmanızı ister bu durum artık eğitim tamamlanmış ve sizinle iletişim kurmuş demektir. Köpekler kendine yakın hissetmiş olduğu her canlıya karşı arkadaşça davranır. Fakat bu sizlerin kontrolünde olmalıdır. Köpekleri odaya kapatmak hiç gezdirmemek onların vahşi ve saldırgan olmasını sağlar. Bu istenilen bir durum değildir. Köpekler bizlerin ve diğer canlıların da dostudur.

 

Köpeğinize gel komutu eğitimi, sizinle dışarıda gezmesi ve onun biraz uzaklaşması durumunda ismiyle gel buraya diye seslendiğinizde o tüm dikkati ile size koşar ve yanınıza gelir. İşte köpekleri ile sahipleri arasındaki liderlik ilişkisi budur. Lider sahibidir. Onun için sağlıklı olan neyse onu yapmak ve sorumluluk almak zorundadır. Köpekler konuşamadığından isteklerini bu eğitim ve davranışlar ile sahiplerine anlatır ve işte bu sahip ve köpek arasında bir sıcak ilişkidir. Köpeklerde beslenme, köpeklerin gelişmesi için gerekli olan takviyelerden birisi glucosamine’dir.

 

Glucosamine birleştiği vücutta doğal olarak bulunan glikoz ve gliko aminoasitlerinden meydana gelen glutamindir. Köpeklerde kıkırdak, diğer vücut dokularının oluşumu ve onarımı için mutlaka mamalarda bulunmalıdır. Glucosamine kabuklu deniz hayvanlarında ve bitkisel ürünlerde bulunmaktadır. Köpek mamalarında protein önemi çok büyüktür. Kaliteli ve sindirebilir olan proteinler köpek beslenmesinde eşsiz bir önem teşkil etmektedir. Mamalarda protein bitkisel ürünler, sebzeler, meyveler sağlar. Protein oranı mamalarda ortalama % 10 ile % 15 arasında değişmesi mamanın kalitesi açısından önemlidir.

 

Exclusion Kuzu Etli Yetişkin Köpek Konserve Maması kuzu etli ve özel hazırlanmış doğal soslar ile zenginleştirilmiş konserve köpek mamasıdır. İçerisindeki kuzu eti doğal ve tazedir, insanların tüketeceği kadar taze ve kaynağı belli olan ürünler kullanılmaktadır. Ayrıca protein için bitkisel ürünler ve sebzeler, meyveler tercih edilmiştir. Zeytinyağı kullanılmış, brokoli ve bezelye ilave edilmiştir. Meyve olarak papaya, ananas parçacıkları ile köpeklerin vitamin ve protein zenginliği ve köpekler için önemli olan glucosamine doğal vitamin içermektedir. Asla koruyucu ve renklendirici içermez. Köpeklerin eşsiz lezzet olarak tercih edebileceği köpek maması kaliteli ve besin değeri yüksek,  köpeklerin sağlıklı ve dengeli beslenmesi için teknolojik ve son derece hijyenik ortamlarda üretimi yapılmış ve geniş dağıtım yelpazesi ile köpek sahiplerinin mama seçiminden yardımcısı olmak için piyasaya çıkmıştır.

Exclusion Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması

Exclusion Kuzu Etli Yetişkin Köpek Konserve Maması vitaminler ve enerji deposu olan içeriği ile köpeklerin sağlıklı yaşamları için başlatmış olduğu kampanya ile birçok ülkede satış rekorları kırmış köpek sahipleri tarafından önerilir mamalar arasında çoktan yerini almıştır. Bu mamayı sizlerde almak denemek istiyorsanız hemen büyük marketlere, online alışveriş yapan siteler üzerinden ada uygun avantajlar ile sipariş verebilirsiniz. Bir günden kapıda teslim seçenekleri ve uygun fiyat politikası ile köpekleriniz için yapılacak ziyafettir. Köpeğinizi bu ziyafetten mahrum bırakmayın. Sizde deneyin göreceksiniz köpeğiniz bu mamadan başka mama asla tercih etmeyecektir. Köpekleriniz için en iyi ve sağlıklısını siz seçin.