arama

Eukanuba Yavru Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Eukanuba Yavru Köpek Maması

Eukanuba Yavru Köpek Maması

Köpek bakımı her evcil hayvan da olduğu gibi mutlaka bir veteriner tavsiyesi eşliğinde yapılmalıdır. Veteriner tarafından verilen tavsiyelere uyulduğu takdirde köpeğiniz ile uzun yıllar mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz. Özellik ve yavru köpekler biraz daha hassasiyet gerektirmektedir. Çünkü oldukça yüksektir enerjileri vardır. Ayrıca kas ve iskelet yapıları tam olarak güçlenmemiştir, bağışıklık sistemleri ise gelişmemiştir. Bu sebeple yavru köpeklere verilecek olan eğitimin yanı sıra beslenmeleri de oldukça önemlidir. Yavru köpeklerin türlerine, cinslerine, kilolarına ve yaşlarına bağlı olarak mama tercih yapılırken bu mamaların enerji, vitamin, mineral seviyelerine de dikkat etmek gerekmektedir.

Eukanuba mamaları yurdumuzda uzun süreden beri satılmaktadır. Yurt genelinde satılan en iyi mamalar arasındadır. Özellikle anne sütünden sonra mama kullanmaya başlayan yavru köpekler için bu piyasadaki en uygun mamadır. Içeriğinde barındırdığı protein yağ ve vitamin karbonhidrat başta olmak üzere oldukça zengin bir besin zincirine sahip olan mama henüz yavru olan köpeğinizin besin ihtiyacını tam olarak karşılayabilmektedir. Eukanuba yavru köpek maması ırklara göre farklılık göstermektedir.

Büyük ırk yavru köpekler için olan eukanuba büyük ırk yavru köpek maması24 aya kadar olan büyük ırk yavru köpeklerde kullanılabilmektedir. 1 ile 12 aylık arasında iken ağırlığı 25 40 kilogram arasında olan büyük ırk köpek yavruları ve 1 ile 24 aylık arasında iken erişkin ağırlığı 40 kilogramdan fazla olan dev ırk köpek yavruları için tasarlanmış bir mamadır. Büyük ırk köpek yavrularının eklem ve kemiklerinin güçlü olması ve gelişmesine katkıda bulunabilmek amacıyla özel olarak ayarlanmış fosfor ve kalsiyum seviyeleri mevcuttur. İçeriğinde % 25 oranında kuru tavuk ve hindi eti bulunmaktadır. Paketleme olarak 15 kilogram da paketlerden oluşmaktadır. Zengin bir Omega içeriğine sahiptir.

Eukanuba kuzu etli yavru köpek maması ise tüm ırklar için kullanılabilmektedir. Tüm ırklar için geçerli olan bu kuzu etli yavru köpek maması içeriğinde de yine Omega yağ asitleri bulunmaktadır. Fiyat olarak kalitesi göz önünde bulundurulduğunda emsallerine oranla oldukça ekonomik bir fiyatla satışa sunulmaktadır. Eukanuba Türkiye’de üst kalitede bir mama olarak satılmaktadır.

İçeriğinde yer alan ürünlerin tazeliğini ve güvenilirliği anlamında müşterilerinin güvenini sağlamış bir markadır. Oldukça çok sayıda ve geniş bir yelpazeye sahip müşteri potansiyeli mevcuttur. Yavru köpeklerinizin bu mamayı iştahla severek yiyeceğinden emin olabilirsiniz. Eukanuba yavru köpek maması ile yavru köpeğinizin kas ve iskelet yapısı güçlü bir şekilde gelişecektir. Mama içerisinde yer alan vitaminler köpeğinizin ihtiyacı olan günlük besin değerini karşılamaya yetecek seviyededir.

Eukanuba Yavru Köpek Maması

Ona gerekli olan enerji seviyesini temin etmektedir. Ayrıca yavru köpekler için tam olarak oluşmamış olan bağışıklık sistemini oldukça güçlü bir şekilde gelişebilmesi için de bu mama büyük destek vermektedir. Sağlıklı ve mutlu bir şekilde beslenen köpeğinizin sağlıklı bir derisi olacaktır. Sağlıklı deri ile sağlıklı tüyler oluşacaktır. Ayrıca eukanuba yavru köpek mamaları sindirimi kolay olduğundan köpeğinizin sindirimle ilgili bir sıkıntısı yaşanmayacaktır. Bu mamayı kullanan köpeklerde sindirim sıkıntısı yaşanmadığı gibi dışkıda koku da oluşmamaktadır. İçerik olarak özel bir yapıya sahiptir. Uzun yıllardan beri ülkemizde satılmakta olan mama kendini piyasada ispatlamıştır. Bu mamayı kullanan köpek kullanıcıları tarafından tavsiye edilmektedir. Son kullanma tarihi paket üzerinde mevcut olan mamanın içeriğinin son kullanma tarihlerine kadar tazeliği ve doğallığı firma tarafından garanti edilmektedir