arama

Çevreyi Koruyan Araç Piqapoo

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Çevreyi Koruyan Araç Piqapoo

Hayvan severler için sahiplendikleri hayvanların rahat etmesi, onların huzurlu olması ve sağlıklı olması kadar önemli bir duygu yoktur. Evinde, bahçesinde, odasında hayvan besleyen ve zamanının çoğunu onunla geçiren pek çok hayvan sever vardır. Evlerde en çok beslenen hayvanlar kuşlar, kediler ve köpeklerdir. İnsanlar kendi isteklerini yerine getirmek için ve onlara korumacılık etmek için hayvan beslemek isterler. Evde bakımı ve beslenmesi en zor olan hayvan ise köpeklerdir.

Köpeğin ihtiyaçları çok fazladır, evde karşılamak zordur, yemeğini evde yiyebilir, oyun saatini evde geçirebilir fakat yürüyüş yapmak ve hareket etmek ister köpekler. Tuvalet ihtiyaçlarını gidermek için hareket etmeleri gerekir ve dışarıda olmak isterler. Yürüyüş sırasında tuvaletleri geldiğinde sokakta bir köşeye veya bir ağaç altına yaparlar. Sahipleri de köpeklerinin yaptığı dışkıları elleriyle toplamak zorunda kalıyorlar. piqapoo bu sorunlara çare buldu ve artık bu dertten sizi kurtarıyor.

Köpek Dışkısı Havaya Karışmasın

Köpeğiniz dışkısını sokağa yaptığında çevreye yayılan bakteriler ve parazitler insan sağlığı için tehlikeli durumlar yaratabilir. El teması ile bulaşan bakteriler beyine, ciğerlere, mideye giderek kist meydana getirir. Kuruyarak havaya karışan parazitler yine nefes yoluyla iç organlara gidip yerleşebilir ve sonu kötü biten hastalıklara yol açabilir. Doğada ağaçlara ve bitkilere zararlı maddeler aktararak onların kurumasına yol açabilir. Ancak piqapoo kullanırsanız köpeğiniz dışkı yaptığında kesinlikle dışarı atık bırakmadan kapalı bir şekilde çöpe atabilirsiniz. Böylece dışkıda bulunan zararlı maddeler havaya karışmaz, çevreye zarar vermez.

Pigapoo Kullanımı Çok Kolay

Çevreyi Koruyan Araç Piqapoo

Piqapoo kullanmak çok kolay, alacaksınız ve köpeğin kuyruğuna takacaksınız hepsi bu kadar. Piqapoo bir klips ve bir poşetten oluşuyor. Klipsi açıyorsunuz köpeğin kuyruğunu kaldırıp ona takıyorsunuz. Klipse bağlanan bir poşet var ve klipsi takınca bu poşet kısmı tam dışkının düşeceği yere denk geliyor. Böylece dışkı yere düşmeden poşetin içine hapsoluyor. Dışkı dolunca klips kısmından tutarak çıkartıyorsunuz ve poşeti çöpe atıyorsunuz. Klips sizde kalıyor ve yeni bir poşet takarak tekrar kullanabiliyorsunuz.

Piqapoo Poşeti Kullan At Şeklinde

Piqapoo’nun poşeti klipsten çıkıyor ve kullan at şeklinde kullanılıyor. Tamamen hijyenik ve sağlıklı bir araçtır.

etiketlerETİKETLER