arama

Acana Mama

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin
 • 1 Yıldız
  Loading...

Acana Mama

 

Taze yöresel içeriklerle hazırlanmış evcil hayvan maması üreten ve birçok dalda mutfaklarından ödül almış bir evcil hayvan mama firmasıdır. Acana mama köpeğiniz için iki açıdan beslenme yöntemi ile hazırlanmış bir mamadır. Birincisi evrimine uygun olarak et ve protein açısından oldukça zengin ikincisi ise yerel tedarikçiler tarafından yetiştirilmiş olup, toplanan, toplanmış veya yakalanan her gün her dakika mutfaklarında taze ürünler bulunan bu ürünlerin içeriği etler, kümes hayvanları, balıklar ve yumurta kullanılarak hazırlanmasıdır. Bu da evcil hayvanlarınız için alabilmesi gereken tüm vitaminleri, kapsar. Köpeğinizin severek tüketeceğini bildikleri için hem sizin hem de köpeğinizin memnuniyet garantisi ile üretilmiş mamalardır.

 

25 yılı aşkın güven ile champion petfoods, güçlü ve açık bir misyon ile evcil hayvan maması ödüllü üreticisidir. Tazelik yönünden diğer mamaları kat ve kat üst seviyesindedir. Yöresel otantik ve taptaze olan besinlerin birleşmesi ile oluşan mamalar köpeğinizin evcil hayvanınızın doğal beslenmesini yansıtır. Serbest dolaşan kümes hayvanları, çiftlikte yetiştirilen et ve et ürünleri, kuluçka yumurtaları, serbest avlanan balıklardan bol güneş alarak yetişen meyve ve sebzelere kadar tüm ürünler insan tüketimi için oldukça uygundur. Koruyucu içermeden ve taze faydalarla yüklü olarak ödül almış mutfaklardan üretilerek evcil hayvanımızın önüne gelmiştir.

 

En gelişmiş taze gıda ve işleme teknolojileri ile donatılmış ödüllü northstar mutfaklarımız taze yöresel ve geleneksel içerik misyonlarına uygun olarak çiftçilere kolay bir şekilde ulaşabilmemizi sağlayan alberta’nın dinamik tarım bölgesi içerisin de yer almaktadır.

 

 Acana mama içerikleri

 

Liberal içerik tanımları ile bilinen bir endüstride içeriğin ne olduğu ve ne olmadığı konusunda evcil hayvan severler ile net olmanın gerektiğine inanıyorlar. Taze dedikleri zamana ya d aldığınız mamanın üzerinde taze yazıldığı zaman anlatılmak istenen ile çiğ yazdığında anlatılmak istenen ile ilgili bilgiler vereceğiz.

 

 

 

Taze: Taze içerikleri AAFCO standardına uygun bir biçimdedir. Koruma yöntemi olarak geliştirilen bir tek soğutucu işlemidir.

 

Çiğ: AAFCO çeşitli çiğ tanımları sunmaktadırlar. Acana mama üretimin de sadece bir tanesini kullanmaktadır. Çiğ içerikleri taze olanlardan ayırt etmek oldukça zordur. Birebir taze olanlar gibidir. Tek bir fark olan farkları dondurulmuş olarak hazırlanmasıdır.

 

 Acana köpek maması grubu mamaları

 

Heritage protein açısından zengin olan düşük karbonhidrat oranına sahip tamamı ile tahılsız biologically appropriate köpek mamaları acaba heritage mamaları ile % 60-75 et içeriği ile her gün taptaze olarak teslim edilen serbest dolaşan tavuklar kuluçka yumurtaları ve serbest bir şekilde avlanan pisi pisi balığı içermektedir.

 

Puppy small breed

Puppy large breed

Cobb chıcken&greens

Sport &agılıty

Senıor dog

Puppy junıor

Adult small breed

Adult large breed

Lıght&fıt

 

Regıonals mama ilham kaynağını bölgelerinden alan açana regionals batı kanadanın bereketli çiftliklerinden gelen yerel mirasımızın taze etleri ile serbest dolaşan kümes hayvanları ile bozulmamış suların da serbest avlanan balıklarla dopdoludur. Hepsi protein bakımından oldukça zengin düşük karbonhidratlı ve %50-60 oranında et ve et ürünleri içermektedir.

 

Wıld praırıe

Pacıfıca

Grasslands

Ranchlands

 

 Acana mamanın ödül aldığı mamalar

Acana Mama

Birçok ürettiği mamadan dolayı ödül aldığını şüphesiz hemen hemen her hayvan sever biliyordur. Sade lezzetli ve besleyici olan mamalarında beslenme hassasiyeti olanlar dahil olmak üzere tüm köpekler için mükemmel, ACANA singles köpek ödülleri sınırlı içerik ve Biogilacally appropriate tek hayvansal proteinli bu lezzetli, ve besleyici ödül mamaların formülü ise Acana singles kuru mamalar pişirilmeden ve tamamı, ile birlikte tüm koruyuculardan arındırılmış dondurularak kurutulmuştur. Köpeğinizi henüz bir mamaya alıştırmadıysanız acana mamanın ödüllü mamaları ile başlamanız çok büyük fayda sağlayacaktır. Acana ödül aldığı mamalar:

 

 1. Lamb&apple
 2. Pork&squash
 3. Duck&pear
 4. Mackerel &greens